fib.net - firmalar işte burada

Bağcılar İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bağcılar'da bulunan teknik servisimiz her türlü donanıma sahiptir. Yedi gün boyunca sizlere hizmet vermekteyiz. Teknolojinin gelişmesiyle ortaya birçok farklı telefonlar çıkmıştır. Bu telefondan müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik yapılmıştır. Bu ürünlerde yaşanılan sorunları hızlı bir hızlı bir şekilde çözmek bizim işimizdir. Yaptığınız hizmetlerle ilgili bilgi almak iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul Bağcılar iPhone tamiri ve teknik servisi olarak, verdiğimiz hizmet sadece Bağcılar ilçesi ile sınırlı değildir. Tüm Türkiye genelinde hizmet veren geniş bir ağa sahibiz.

iPhone servis hizmetlerimiz arasında hiphone ekran değişimi, hiphone ön cam değişimi değişimi, hiphone ön ve arka kamera değişimi, hiphone pil batarya değişimi, Batarya çabuk bitiyor şikayetleri, hiphone güç butonu değişimi, iPhone kasa değişimi, iPhone 5 şarj soketi değişimi, İbo ne mikrofon değişimi, iPhone ses tuşu değişimi, yeni buton değişimi, 3G Bluetooth WiFi anten değişimi, iPhone ekran çerçeve değişimi, iPhone hoparlör değişimi, kamera Cami değişimi, bir arada hepsini iPhone arıza tespiti yer almaktadır.

iPhone telefonla ilgili sorunlar yaşadığınızda bilmediğiniz tamirciler ile bağlantıya geçmeyiniz. Telefonların hassas yapısıyla alakalı olarak telefondan anlamayan kişilerin içini kurcalaması olumsuz sonuçları sebebiyet doğuracaktır. İphone’nin her ürünü ince düşünüldüğü bir tasarımla gerçekleşmiştir Bazen o kadar ince detayları bize anlatır ki hayatımızı kolaylaştırmak adına birçok yeniliği içinde barındırır. Örneğin kullandığınız uykuya dalmadan önce çalan müziği zamanlayıcı ile durdurabilmek özelliği, kişiye özel titreşim oluşturma özelliği, flaş ışığını bildirimler için açma özelliği,  zamanı geri almak için salla özelliği, iPhone daha hızlı çalışması için ram temizleme özelliği, hızlı çalışması için önbellek temizleme özelliği yer almaktadır. Bunların dışında mesajlarını tam saat ve dakikaların görüntülemede kapat, Tüm sekmeleri görüntülemek, iphone’nin su terazisi olarak kullanım özelliği,Acil bir durumda kartı bilgilerinizi hızlıca paylaşabilme özelliği ve postaya gelen kutunuzda sadece okunmamış görüntülerin verebilme, Kötü veya bir yavaş wifi bağlantısının iyileştirilmesi özelliği çeşit özelliklerindendir.

Bu kadar özellikli telefonların arızalanması kullanıcıları zor duruma sokacaktır. Bundan dolayı hızlı bir çözüm yolu bularak telefonunuzu arızalardan hızlı bir şekilde kurtarma amacındayız. Bizlere ulaşarak Sizler de bu anlayıştan faydalanabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]