fib.net - firmalar işte burada

Bağcılar Jant Düzeltme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kaliteli hizmet anlayışımızla kalabalık bir müşteri potansiyeline sahibiz. Bizler sizlere her konuda yardımcı olmak için burada, bu hizmet sektöründe çalışmaktayız. Müşterilerimizin aklına takılan her konuda olduğu kadar sorularının cevaplarını bulmasında da yardımcıyız. Örneğin arabanızın jantlarında bir değişiklik yapmak istiyorsanız size yardımcı olacak ekibimiz sizlerle birlikte olmaktan onur duyacaklardır. Jantların çapını değiştirmek isterseniz uygun lastikle desteklemelisiniz. Bu tür değişikliklerinizi kesinlikle uzman kişilerden yardım alarak yapmalısınız. Ekibimizden jant çapı için yardım istediğinizde mevcut çapın değişmeksizin lastik geçişlerinin yapılması önemlidir. Şayet bu konuda yanlış geçişler yapılırsa; otomobilin lastiğe sürtmesi, lastiklerde çekiş kaybı ve yakıt tüketiminde artış gibi arzu edilmeyen durumlar sizi zora duruma sokabilir.

İstanbul Bağcılar Jant Düzeltme Kaynak olarak sizler doğru bir seçim ve destek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Araçlarınızda yapılacak her değişiklik ve düzeltmelerde ekibimiz sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır. Bizlere sorulan sorulardan yola çıkarak kapaklı jantlarını Alüminyum jantlardan fakı nedir? Sorusunun cevabı alüminyum jantların balataların ve disklerin çok daha hızlı soğuyabilmesine imkan tanıması açısından avantajlıdır. Şunları da bilmenizde fayda vardır. Çelik jant ismi ile adlandırılan jantlar hafif alüminyum alaşımlıdır.  Arabalarda yer alan siyah kapaklı demir jantlarsa çelik alaşımlıdır. Aracınızda demir veya alüminyum jantlarında ufak eğilmeler varsa bunları preslerle düzelterek sizler rahat bir sürüş imkanı sunabiliriz.

  Jantlar kimilerine göre sadece görüntünün hoşluğu da olsa bu doğru değildir. Jantlar, modeli, ağırlığı, çapı ve diğer özellikleri ile aracın yol tutuşunda önemli yeri vardır. Bu nedenle jant seçerken bu kriterler doğrultusunda tercih yapmanız önemlidir. Sürüş kalitesi açısından jantlar önemli olmakla birlikte; olası eğilme, çatlama, kırılma durumlarında da biran önce yenilenmeleri veya tamir edilmeleri gereken parçaların başında gelmektedir. Bu tip sorunlarınızın çözümü için bizleri tercih etmeniz sizin ve sevdiklerinizin güvenli yolculuk yapması açısından önemlidir. Örneğin riskli durumlarda mesela, yokuş aşağı giderken duramayıp kaldırıma çarpma, bazı yerlerde göremeyip lastiği çarpma vb. gibi kazalar jantlarda eğilme, yamulma gibi hasarlar meydana getirebilir. Bu araçların denge ayarını bozacağı için uzman kişiler tarafından yardım almanız gerekir. Araçta meydana gelen hafif titremeler, sağa / sola çekmeler, süspansiyonlarda çeşitli sorunlar oluşturur.  Buna ek olarak frenlerin performansları, aracın gücü gibi birçok noktada performans düşüşü yaşanabilir. Bu ve bu gibi durumlarda uygulanabilecek iki çözüm bulunmaktadır. İlk seçenek jantların değiştirilmesidir. Hasar görmüş jantların yenileri ile değişmesi sorun ortadan kaldırır. Tabi bu maliyeti yüksek bir tercihtir ve herkes her zaman bu seçeneği değerlendiremez. Bu sebeple ikinci yöntem devreye girer. Bu da jant düzeltme olarak geçen jant onarım yöntemidir. Sizlerde doğru tercihler yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]