fib.net - firmalar işte burada

Bağcılar Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Bağcılarda bulunan merkezimiz, sizlerin istek ve arzularına karşılık vermesi için uzun zamandır burada hizmet vermektedir. Sizlerin tüm duygularını yansıtan her çeşit modelin bakım, onarım ve döşemelerini yine sizin istek ve arzularınıza göre değiştirerek sizlere sunmaktayız. Kullandığımız tüm kumaşlar kaliteli ve leke tutmayan dokulara sahip, uzun süre sizlerin kullanabileceğiniz kumaşlardır.

Herkesin zevki farklı olduğundan kullanılan koltuk takımları da farklıdır. Kanepe tarzı,  deri tarzı, klasik takımlar ya da modern takımlar kişilerin kullanım ve zevklerine göre değişiklik gösterir.  İstanbul Bağcılar koltuk döşeme ve kaplama firması olarak biz sizlerin kullanmakta olduğunuz klasik koltuk takımlarınızın cila değişimi dahil, kumaş deri kaplamaları da garantili bir şekilde yapılmaktadır. İskeleti artık zamana yenik düşen fakat tarzından vazgeçemediğiniz klasik koltuk takımlarınızın iskeletleri tekar tutkallanarak sıkıyor, dilerseniz cila renk değişimleri de yapılarak içindeki eski saman vs malzemeler atılarak kaliteli malzemeler ile tekrar kaplıyoruz. Sizin vazgeçemediğiniz tüm eşyalarınıza gerekli özeni göstererek tekrar kullanılabilir bir hale getiriyoruz. İşimizi severek yapmamız kalitemizi de arttırmaktadır. Sizlerin bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşmanızla sizlerin sahip olduğu eskimiş koltuklarınızı evinizden alıyor, onararak sizlerin evinize tekrar getiriyoruz.

İstanbul Bağcılar Koltuk Döşeme ve Kaplama firması olarak verdiğimiz bir diğer hizmetler ise; düğmeli koltukların gerek tamiri gerekse de sıfır imalatı da firmamızca yapılmaktadır. Üçlü, ikili ya da tekli Düğmeli koltuklarınızın tamiri garantili bir şekilde yapılarak sizlerin zevkine sunulmaktadır. . Görüntüsü ile hayran bırakan fakat işçiliği de bir o kadar zahmetli olan Düğmeli koltuklarınız işinin ehli ustalarımızca kısa sürede yapılması sizlerinde beklentinizi karşılamaktadır. Bizlerle çalışmaktan büyük keyif alacağınıza enimiz. Tek yapmanız gereken bizleri iletişim numaralarımızdan aramanız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]