fib.net - firmalar işte burada

Bağcılar Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
 Bağcılar Mobil Lastikçi
  •  Bağcılar Mobil Lastikçi
  •  Bağcılar Mobil Lastikçi
  •  Bağcılar Mobil Lastikçi
  •  Bağcılar Mobil Lastikçi
  •  Bağcılar Mobil Lastikçi

Sık sık uzun yolculuklara çıkanların korkulu rüyası araç lastiklerinin ansızın patlamasıdır. Issız yollarda, yerleşim yerlerine uzak otobanlarda insanın başına gelebilecek en büyük sorunlardan biridir belki. Aslında uzun yolculuklar dediğimize bakmayın. Şehir içinde trafiğin yoğun olduğu bir bölgede lastik patlaması da zannettiğinizden daha büyük bir probleme sebep olabilir. Trafik aksar, yol kapanır, insanların sinirli bakışlarına maruz kalırsınız. Düşüncesi bile kötü olan bu durumda bir de en yakın lastikçiyi arama telaşı, ‘’acaba arabamın başında mı beklesem yoksa açık lastikçi mi arasam?’’ şeklindeki soru işaretleri durumu daha da zorlaştırır.

Böyle bir durum başınıza geldiğinde tek yapmanız gereken şey sakin kalmak. Unutmayın, fazla telaş işleri daha da zorlaştıracaktır. Daha sonra profesyonel bir yardım alabilmek için mobil lastikçi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunun için bir telefon aracılığıyla yardım alabilir, aracınızın başında bekleyerek lastiklerinizin değişimini sağlayabilirsiniz. Ancak dikkat etmelisiniz ki yardım alacağınız ekip profesyonel ve işinin ehli olmalı. Aksi bir durumda can sıkıcı bazı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yıllardır Bağcılar ve çevresi de dahil olmak üzere tüm İstanbul’da sürdürdüğümüz mobil lastikçi hizmetimiz ile tüm yolculara gerekli desteği sunmaktayız. Sadece bir telefon ile isteyeceğiniz yardım sonrasında size en yakın ekibi bulunduğunuz konuma yönlendirmekteyiz. Size ulaşan araçlarımız tam donanımlı ve ekip arkadaşlarımız da alanında uzman yetkin kişilerden oluşmaktadır. Kısa bir süre içerisinde lastiklerinizin değişimini sağlayan ekip arkadaşlarımız hızlı ve ekonomik çözümleri sizlerle buluşturmaktadır. Günün her saatinde 7 24 lastikçi hizmetinden bir telefonla yararlanabilir, yolculuğunuza güvenle devam edebilirsiniz.

Aracınızın başında kalarak bu hizmetten faydalanabilmek için mobil lastikçi destek hattımıza ulaşabilir, dakikalar içerisinde size ulaşacak ekibimiz ile sorununuzu kısa bir süre içerisinde çözebilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]