fib.net - firmalar işte burada

Bağcılar Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bağcılar’da hizmet veren firmamız güven teşkil eden narin firmalardan biridir. Yaptığımız işi hem önemsiyor hem de çok seviyoruz. Sevdiğimiz işte müşterilerimizin memnuniyetini de ön planda tutuyoruz. Yapmış olduğumuz PVC pencere sistemlerini, özellikle konutlarda ve farklı amaçlarla inşa edilen birçok yapıda özgün çözümler üreterek yapmaktayız. En çok tercih edilen katlanır pimapenler inşaatlarda yeni yapılarda kullanmaktayız. Sizlerin balkonlarına da bu yeniliği takarak kullanımı daha kolay bir sistemi sizlerle tanıştırmış oluruz.  PVC Pencere Sistemleri genellikle küçük açıklıklar için tercih edilirler düşeyde eksende hareket ederler.  PVC Pencereler tam otomatik uzaktan kumandalı ve manuel olarak çalıştırılabilir.  Şirketimiz yenilikleri sizlerin kalitesine sunmakta gecikmeyen bir şirkettir. Kare ve dikdörtgen formları ile iç mekanlarınıza pratik ve özgün kulanım olanakları sağlar. Böylelikle sizler kullanımı kolay bir sunum gerçekleştirmiş oluruz.

Bir diğer satışımızın çok olduğu ürün, her türlü projeye mükemmel bir uyum sağlayan Panjur Sistemleridir. Bina dış yüzeyine taşmayan panjur kutusuyla cephe bütünlüğünü bozmayan tasarımı, doğal ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleri ile mimari ve dekoratif beklentilerinize uygun çözümler sunarak sizlerin göz zevkine hitap etmektedir.

Yeni sistemlerden biri olan PVC monoblok panjur sistemlerini diğer panjur sistemlerinden ayıran en önemli özelliği duvara değil pencere üzerine monta ediliyor olmalasıdır. Bu sebeple, PVC monoblok panjurlar mevcut pvc pencere üzerine uygulanamaz. Pvc Pencerenin montajı yapılırken panjur, pencere üzerine takılır ve pencere ile birlikte monte edilir. Bu nedenle monoblok adını almışlardır. Amaç dışarıya çıkan o kötü görüntünün oluşmamasını sağlamaktır. Teknoloji ile birlikte birçok yeni sistem hayatımızı kolaylaştırmak için yaşamımıza girmiştir. Her türlü gelişmeyi İstanbul Bağcılar pimapen firması olarak takip etmekteyiz. Sizlere bu takip ettiğimiz yenilikleri de sunarak yaşamınıza renk katmaktayız. Bizlerle çalışmaktan büyük keyif alacaksınız. Tek yapmanız gereken bizleri aramak.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]