fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Araç Kaplama Giydirme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Bahçelievler Araç Kaplama Giydirme


            Ulaşım araçları kategorisinde yer alan ve insanlar için aileni bir ferdi gibi görülen arabalar, görsel özellikleriyle insanları etkilemektedir. Kaporta boyama işlemlerine alternatif olarak piyasaya çıkan ve son zamanlarda büyük beğeni toplayan araç kaplama işlemleri, firmamızın etkili ve güncel giydirme teknikleriyle gerçekleştirilmektedir.

İşin Uzmanı

            Bu işin en önemli konusu işin uzmanı olmaktır. İşin uzmanı olmayan kişilerin yaptığı kaplamalar, çatlamaktadır veya kenarlarda yer yer boşluk bırakmaktadır. Uzman bir profesyonelin kaplama işi ise, boya gibidir hiç bir şekilde kaplama olduğu anlaşılmaz. Firmamız, uzman ve konusunda profesyonel elemanlarla, kaliteli araç giydirme hizmeti vermektedir. Giydirme hizmetinde, köşeler, kıvrımlar, çukur yerler, tümsek yerler ve çok ince tasarımlı yerler, çok iyi tecrübe ister. Tecrübesiyle tanınan elemanlarımızla, araç giydirme hizmetlerinde, istediğiniz mükemmel ve etkili görselliğe kavuşabilirsiniz. Folyo seçimi, tamamen müşteriye kalmıştır. Mat, parlak ve metalik folyo seçenekleri içerisinde istediğiniz seçeneği seçebilirsiniz.

Aracınız Tamamen Değişecek

            Kaporta, aracınızın en önemli aksamıdır ve her zaman bakımlı olması gerekir. Eski güneş yanığı olan bir aracı, metalik bir kaplama ile kapladığınız zaman, aracınızı tanıyamazsınız. Folyo ve tırtıklı folyo seçenekleri de aracınızın görünümünü yüzde yüz değiştirecektir. Ustalarımız, kaplama işlemlerinde, hava sıcaklığını dikkate almaktadır. Soğuk havalarda folyo saç kurutma makinesi ile hafifçe ısıtılmaktadır. Sıcak havalarda ise ısıtma yapılmamakla birlikte, folyo fazla gerdirilmemektedir. Bunun sonucunda, kaliteli bir kaplama işi meydana gelmektedir. Kaplama işlemlerinde parçalar tek tek kaplanmamaktadır. Aracınızın sağ tarafı kaplanacak ise ustalarımız, sağ tarafı tamamen kaplayacak büyüklükte folyo kesiyorlar. Yardımcı eleman, folyonun bir ucundan tutuyor, ustada diğer ucundan tutmaktadır. Usta, taraklama işlemine olduğu yerden başlar ve diğer uca kadar gider. Araç giydirmede uç kısımların tamamen içeri kıvrılması, oldukça önemli bir konudur.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]