fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Beyaz Eşya Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bahçelievler beyaz eşya servisi olarak biz sizlere güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Amacımız sizlerin sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturarak rahata kavuşturmaktır. 7 gün 24 saat hizmet veren deneyimli ekibimiz, her konuda sizlere hizmet sunar. Kalitesinden ödün vermeyen servisimiz yedek parçada orijinal ürün kullanarak 1 yıl garanti vermektedir.

Beyaz eşyalarınızın tümünde destek veren işinde deneyimli ekibimiz, sizlere yardımcı olmaktan mutludur. Beyaz eşyalarınızdan biri olan bulaşık makinesinin bozulması büyük bir hüsran yaratır. Örneyin; bulaşık makinesi su sayacının bozulması, bazı marka bulaşık makinelerinde kullanılan bu parçanın değişmesi anlamına gelir. Bu parça cihazın ne kadar su alacağını ve su almayı ne zaman keseceğini algılayan bir parçadır. Eski bulaşık makinalarında bu parça yerine devre kesici açık devre siviç kullanılırdı. Buda cihazın daha çabuk arıza vermesini sağlardı. Bu durum değişen ve gelişen teknoloji ile geliştirilen su sayacı eskisinden daha başarılı ve daha uzun ömürlüdür. 

Bulaşık makinelerinde yaşanan bir başka sorun ise; bulaşık makinesinin su almamasıdır.  Eğer bulaşık makinanız su almıyorsa ilk yapmanız gereken şey makinenin musluğunu kontrol ederek kapalı mı değil mi bakmaktır. Daha sonra şebeke suyunun kesik olup olmadığını kontrol edin. Teknik bir sorunun varlığından emin olduysanız bizi aramanız sorunun çözüme kavuşması anlamına gelir. Sizlerin memnuniyeti bizim gurur tablomuzdur.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]