fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bahçelievler ilçesinde güçlü ve işinde uzman kadrosuyla hizmet veren İstanbul Bahçelievler Bilgisayar ve Laptop Tamiri olarak bizler sizlere kaliteli hizmet vermek için buradayız. Uzman kadromuz evinizde veya iş yerinizde her türlü bakım ve onarım hizmetini hızlı ve ekonomik olarak gerçekleştirmektedir.

Bilgisayar servisi, laptop servisi, notebook servisi, bilgisayarınızın ihtiyacı olan parçalar, bilgisayar programları vb. her türlü ihtiyacınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca kişisel verilerinizin güvenliği için karşılaştığınız virüs ve trojan problemlerinizde veri güvenliğinizi korumak ve sizin için önemli olan verilerinizin kaybolmasını engellemek için yazılımsal çözümler sunar. Dışarıdan gelecek saldırılara karşı verilerinizin ve bilgisayarınızın güvenliğini sağlayan programları da isteyiniz doğrultusunda bilgisayarlarınıza yüklüyoruz.  Yine isteğinize bağlı olarak eski ve artık sizi memnun etmeyen bilgisayarınızı değerlendirip, size yeni ve garantili yeni bir makine temin ederek teknolojiyi yakından takip etmenizi sağlıyoruz. Böylece değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmenizi temin etmiş oluyoruz. Bizler işini severek yapan başarılı bir ekibiz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak tüm sorunlarınızla ilgili çözümler alabilirsiniz.

Bilgisayar hayatımızı her açıdan kolaylaştıracak bir cihazdır. Ona yükleyeceğimiz her program bizim bir ihtiyacımızı karşılar ve hayatımızı kolaylaştırır. Örneğin evinizin, iş yerinizin veya apartmanınızın güvenliği için kamera sistemleri kurulumu yaptırdınız. Bu görüntüleri bilgisayarınıza yükleyeceğiniz bir programla 7 Gün 24 saat kayıt altına alabileceğiniz gibi istediğiniz anda seyredebilirsiniz. Buda her şeyin sizin gözetiminizde ve denetiminizde olması anlamına gelmektedir. Bizler kayıt cihazı ile sisteminizi kurabileceğimiz gibi, isterseniz hazırda bulunan bilgisayarınıza da bu sistemi entegre ederek sizi ekstra maliyetten kurtarıyoruz. Bizlerin amacı sizin her türlü bilgisayarda yaşayacağınız sorunlarda çözüme kavuşturabilmektir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorunlarınızı bildirin, en kısa sürede sorununuzu çözmek için yanınızda olacağız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]