fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Boyacı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Uzun zamandır boyacı sektöründe bulunmaktayız. Deneyimli bir kadro ile Bahçelievler ilçesinde bulunan ev, işyeri vb. yerlerin tüm değişikliklerini biz yapıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Temiz bir hizmet, sağlam kadromuzla sizlere zamanında iş teslimiyle hizmetinizdeyiz.

 Biz nasıl çalışırız?

Bizler boyanacak yerinizi önceden görerek keşif yaparız. Gerekli malzemelerin teminini gerçekleştiririz. Gerekli görülecek yerlerde tamiratlarımızı gerçekleştiririz. Sizlerin istediği renklerde boyacı ustalarımızla birlikte boyanacak yerin kaç iş gününde teslim edileceği hesaplanır. Her yer süpürgelikler dahil korunaklı naylonla örtülür. Boyacılarımız işlerine başladıktan sonra teslim günün ve saatinde size teslim ederler. Kaliteli hizmet anlayışımızda zamanında teslimat şarttır. Kimseyi mağdur etmeden işlem gerçekleştirilir. Firmamızda kullandığımız 1. kalite ürünlerde mevcuttur. İstediğinizde malzeme bizden de temin edilebilir. Bunun dışında sizin istediğiniz marka ve renkler doğrultusunda çalışma gerçekleşir. Büyük fabrikaların boyanması da ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Sizin bizi aramanız bizim için yeterli olacaktır. Keşif gerçekleştikten sonra iş alımı sağlanmış olur.

Evlerde yapılan bazı çalışmalarda eşyaların bir yere taşınması zordur. Bu yüzden ev ofis boyama konusunda deneyimli ustalarımızla evinizi boyanırken temiz titiz çalışırız. Evdeki tüm eşyalarınız koruma örtüsü ile kaplanır. Kesinlikle toz kir ve boya dökülmez. İşimiz bittiğinde tekrardan eşyalarınızı eski yerine yerleştirir.

Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda memnuniyet içerisinde teslim gerçekleştirdik. Sizlerde işinde deneyimli boyacı ustalarıyla çalışmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Bizlerde sizlerle çalışmaktan büyük onur duyacağız.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]