fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Öncelikli olarak çatının tanımını yapmak isteriz. Çatılar yapıların en üst elemanlarıdır. Binayı yağış ve diğer atmosfer etkilerinden (sıcak, soğuk, rüzgar) korur. İki kısımdan oluşur. Taşıyıcı kısım ve çatı kaplamasıdır. Çatı tamiri yapılırken, taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları ayrı ayrı ele alınır. Eskimiş yıpranmış elemanlar yenisi ile değiştirilir. Taşıyıcı kısım, malzemeye (ahşap, çelik, betonarme) çatı eğimi, kaplama malzemelerinin cinsine, ağırlığına ve yüke bağlıdır. Taşıyıcılı çatılar mimari ekibimiz tarafından titiz bir şekilde proje odaklı olarak hazırlanır. Saha uygulama ekibimiz tarafından kalite kontrolleri yapıldıktan sonra sorunsuz olarak uygulama yapılır. Ahşap konstrüksiyon çatı ihtiyacınızda İstanbul Bahçelievler Çatı Yapımı ve Tadilatı olarak bizleri aramanız sorunsuz bir çatı sahibi olmanız demektir.

Ahşap çatıda şunu bilmenizde fayda vardır. 1 kilogram ahşap, 1 kilogram beton ya da çelikten fazla yük taşır. Ahşap ile 250 metrelik açıklar kolonsuz geçilebilmektedir. Ayrıca ahşap doğa şartlarına ve depreme dayanıklıdır. Bu nedenle çok fazla tercih edilmektedir. Hava şartlarına, kimyasallara dayanıklılık bakımından en yüksek notu ahşap almıştır.  Kullandığımız her malzeme kalite standartlarında ve müşterilerimizin cebini yakmayacak niteliktedir. Sizlerde bizlerle tanıştığınızda bizlerin kalitesini daha iyi anlayacaksınız.

Bir başka malzemeden bahsetmek gerekirse; Trapez sac’tan bahsedebiliriz. Genellikle çatı kaplamalarında ve inşaat alanlarının etrafını güvenli hele getirmek için sıklıkla kullanılan bir malzeme türüdür. Trapez saclar sağlam, uzun ömürlü, ekonomiktir. Bu malzemenin çatı ve cephede montajının kolay olması, malzemenin hafif olması sayesinde taşıyıcı konstrüksiyondan tasarruf ve pratik montaj imkânı sağlar. Bu özellikleri onu en çok tercih edilenlerin arasına koymaktadır.  Şantiye ve depolarda az yer işgal eder. Böylece ihtiyaç duyulduğunda malzeme hazırdır.   Renk ve form çeşitliliği müşterinin zevki konusunda seçim yapmasını da sağlar. Geri dönüşüm özelliğinden dolayı çevre dostudur.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]