fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bahçelievler'de bulunan firmamız uzun zamandır faaliyet göstermektedir. Yaptığımız mantolama çeşitleri dış cephe mantolama, iç cephe mantolama, çatılarda mantolama, döşeme mantolama, karbonlu EPS mantolama, taşyünü  mantolama, yalı baskı mantolama veya diğer adıyla fugalı mantolama,ortadan mantolamadır.

İstanbul Bahçelievler dış cephe mantolama firması olarak, çatılarda mantolama yaparken, çatı arasında yürümesi gerektiğinden ilk olarak ahşap kadronlar üzerine kalaslarla yürüme yolu inşa ederiz. Yaptığımız işlemlerde Şuna dikkat ederiz. Yalıtım malzemesi eğer yüke maruz kalacaksa, şilte tipi ürünlerin yerine levha formunda sert mantolama malzemeleri kullanırız. Çalışacağımız çatıda döşemenin üstü toz, kir, harç atıklarından öncelikle temizleriz. Temizleme işlemi gerçekleştikten sonra düzgün bir zemin elde edebilmek için döşeme betonu üzerine mala perdahlı şap uygulaması yaparız. Bunun üzerine buhar dengeleyici sereriz. Bu işlemin ardından Binalarda ısı yalıtım kuralları standardına göre belirlenmiş mantolama malzemeleri kullanırız.

Yaptığımız tüm çalışmalarda hiçbir problem yaşanmamıştır. Başarılı bir kadroya sahip olan firmamız sizinle de çalışmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Tek yapmanız gereken şey, bizleri İletişim numaralarımızdan aramanızdır.

İstanbul Bahçelievler dış cephe mantolama firmamızın, yaptığı bir diğer işlemse döşemelerde mantolamadır. Zemine oturan döşemelerde su emmeyen, yüksek basma mukavemetine sahip XPS levhalar kullanarak yapılan bir işlemdir. Buradaki amaç ısıtılmayan bodrumların üzerinde yer alan döşemelerde, mantolama bodrum tabanına tespit edilerek zemin katların döşemelerinden kaynaklanan ısı kayıplarının engellenmesidir. Bizim firmamızı arayarak istediğiniz çalışmanın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yapılan çalışma ise fugalı mantolama ya da yalı baskı mantolamadır. Bu mantolama ismi kullanılan malzemeden adını almaktadır. Dış cephe kaplamaları arasında genleşme ve çatlamayı önlemek ve estetik görünüm sağlamak amacı ile kullanılan dış cephe ürünü olan fuga, adını fugalı montalama olarak söyletmektedir. Bu ürün hem estetik bir görünüm sağladığı için, hem de ,uygulamada dekoratif sıva ve boya uygulama aşamasında ek oluşturmadan sonlandırma sağladığı için kullanılır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]