fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Tesisat kelimesinin geçtiği her alanda sizlerleyiz. Sizlerin memnuniyeti ile uzun zamandır bu alanda hizmet vermekteyiz. Sizlerin sağlıklı ve konforlu yaşam alanlarına sahip olmanızı İstanbul Bahçelievler Kalorifer ve Doğalgaz tesisatı firması olarak sağlamaktayız. Sizlerde ihtiyacınız olan ısınma tesisatınızı belirlediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalorifer tesisatı dikkat gerektiren bir iştir. Bunlara dikkat edilmez ve işini bilen kişiler tarafından montajı gerçekleşmezse ısınamama veya gereğinden fazla ısınma gibi sonuçlar sizi zora sokabilir. Gereğinden fazla ısınıyor iseniz fazla fatura sonucunda boğulabilirsiniz. Tesisatın düzgün yapılmaması sonucu su kaçakları da meydana gelebilir. Buda gereksiz ekstra masraflar doğuracaktır. Bu tesisat sisteminde tesisat borularının gidiş yönü, radyatör (Petek) seçimi, kombi yeri seçiminin doğruluğu önemlidir. Kombi yeri seçerken banyoya veya mutfağa ne kadar uzak olursa o kadar su sarfiyatı artacağından dikkat edilmelidir. Dolayısıyla kombi sıcak suyu ulaştırmak için daha fazla çalışacağı için gaz tüketimi de gereğinden fazla olacaktır. Kalorifer tesisatı yapımında ilk hesaplanacak nokta kombinin yeridir. Kombinin seçimi ise evin konumu ve müşterinin isteği konfor şartlarına göre yapılır.

Tesisat borularının gidiş yönünde dikkat edilmesi gereken konu mümkün olduğu kadar tesisatın kısa ve az dönüşlü olmasıdır. Amaç kayıpların azaltılması, ısı miktarının artırılmasıdır. Doğru keşif sayesinde boruların nasıl döşeneceği en iyi şekilde uzman ekibimiz tarafından belirlenir. Radyatör seçimi odanın büyüklüğüne, odanın ısı kayıplarına ve kullanımına göre değişir. İyi bir ısınma için gerekli belirlemeler ustalarımız tarafından sizin yönlenmeniz sağlanacaktır. Sizlerinde beklentisi hesaplanarak en doğru seçim uygulanır.

Doğalgaz tesisatının döşemesi konusunda da deneyimli ve uzman mühendis kadromuz sizlerin iletişime geçmeniz doğrultusunda sizlere yön vereceklerdir. Sizde işinde uzman bir ekiple çalışmak istiyorsanız daha fazla beklemeden bizleri arayarak istediğiniz konforlu hayata geçiş yapın. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]