fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Ev Temizliği

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bahçelievlerde bulunan firmamız herkese kapılarını açmıştır. Müşteri memnuniyeti önceliklidir. Sizde bizimle çalışmak isterseniz iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Ev temizliği zahmetli ve zor bur iştir. Çalışan bayanlarımız zamanını bu işlerle harcamak istemezler. İşte tam bu noktada bizler devreye girmekteyiz. Sizler haftanın bir gününü ailenizle gezerek geçirmek yerine neden temizlik yaparak geçiresiniz ki? Bırakın bu işleri biz yapalım. Siz zamanınızı daha güzel geçirin. Yaptığımız işlerden bahsetmek gerekirse; temizlik işlerinde bir sıralama oluşturuyoruz. Evin önce istenilen odalarının cam temizliği yapılır. Bu işlem yapılırken çalışanımız emniyet kemeri kullanarak kendini güvende tutar. Bu firmamızın güvenlik kurallarını dikkat ettiğinin bir yansımasıdır. Ardından toz alınacak yerler alınıp,  süpürme işlemi gerçekleştirilir. Yerlerin silinmesi ile daha ağır yerlerin temizlenmesine geçilir. Mutfak ve banyo temizliği işlerinde daha fazla emek isteyen yerlerdir. Bu bölümlere daha dikkat ederek temizlemekteyiz. Duvar silimi gibi ev temizliği için gelen temizlik görevlilerimiz ile konuşarak işlem yaptırabilirsiniz.  Şirket görevlilerimize müşterimizin isteğine göre koltuk, halı, duvar temizliği gibi işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Şirketimiz temizlik hizmetlerini kendi içinde bölümlendirmiştir. Bunlar ev temizlik hizmeti; inşaat ve tadilat sonrası ev temizliği, eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği gibi bölümlerdir. Ev temizlik Şirketi seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Sizde bu hususlara dikkat ettiğinizde bizi seçeceğinizi biliyoruz.

Bizim şirketimizle diğer şirketleri fiyat politikası, temizlik hizmetini gerçekleştiren firma personelinin titizliği ve temizlik kalitesi, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi farklı kategorilerde değerlendirebilirsiniz. Bizleri diğer firmalarla karşılaştırdığınızda tek olarak bizi geçeceğinizi biliyoruz.

Biz sizlerle çalışmaktan büyük keyif alıyoruz. Eğer sizde bizimle çalışmak isterseniz tek yapmanız gereken şey iletişim numaralarından bize ulaşmanız. Kalitemizden ve güvenilirliğimizden ödün vermeyen Başakşehir temizlik firması çalışkan ekibiyle iletişime geçmenizi beklemektedir.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]