fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bahçelievler Halı Yıkama Firması olarak hizmet vermekteyiz. Amacımız tam müşteri memnuniyetidir. Halılarınızda biriken alerjik özellikli mikroorganizmaları kökünden temizleyerek hijyeni amaçlayan Bahçelievler Halı Yıkama Firması olarak biz, sizlerle olmaktan büyük onur duymaktayız. Müşterilerimizle kurduğumuz diyalog bizlerin sizlerle bir aile oluşturduğumuzun bir kanıtıdır. Sizlerden aldığımız bu güvenle, kalitemizi bizimle irtibata geçen tüm müşterilerimizle paylaşmak istiyoruz. Biliyoruz ki Bahçelievler Halı Yıkama Firması olarak kaliteli, güvenilir, işine saygılı, özverili çalıştıkça biz sizlerle büyüyen bir aile olmaya devam edeceğiz. Ticari kazanç felsefesine sahip olmayan firmamız aldığı görevi en temiz, en güvenli, en kısa sürede sizlerin eline ulaştırmayı görev edinmiştir.

Siz bayanların en çok vaktini alan temizlik yapmak her bayanın kabusudur. Temizlikte insanı en çok yoran şey koltuk ve halı temizliğidir. Saatlerinizi bunları temizlemek için ayırmayın. Bırakın uzman ekibimiz sizin yerinize bu işi yapsın.  Halılarınızın Temizliği Konusunda Asla Tereddüt Etmemelisiniz. Halı, Koltuk gibi Temizliğini istediğiniz eşyaların temizliğine Bir Telefon Kadar Yakınız. Bizi arayıp davet ettiğinizde artık tüm ağır işleriniz bizim demektir. Siz sadece kendinize vakit ayırın

Kalite, Güven, Güler Yüzlü Personel, Son Sistem Ekipmanlarımızla Güncel Programlarınıza Her Hangi Bir Aksaklık Vermeden Hayata Geçirmekteyiz. En Önemlisi Yıllardır Birlikte Çalışmış Olduğumuz Kişi, Kurum Ve Kuruluşların Sürekliliği, Bizi Her Zaman İşimizle İlgili Daha Ciddi Ve Özenle Çalışmaya Sürüklemiştir Bu Konudan Asla Ödün Vermemekteyiz. 

Halılarınızı temizlerken önce özel elektrik süpürgelerle süpürürüz. Halıların yıkanmasında halı yıkayıcı deterjan kullanılmalıdır. Firmamızın kullandığı özel halı yıkayıcı deterjanlar kaliteli ürünlerdir.   Halının kirlilik derecesine göre yapılacak olan işlemler belirlenir ve uygulama başlar. Yıkama bittikten sonra halı havalandırılarak birkaç saat içinde kurutulmalıdır. Halı yıkama sırasında sadece köpükle yıkama yapan maddelerin de kullanılması söz konusu olabilmektedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]