fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Jant Düzeltme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Jantların aracın yol tutuşunda önemli yeri vardır. Bu sebepten eğilmesi ve çatlaması gibi durumlarda uzman kişilerden yardım almanız gerekmektedir.  Aracınızla yaptığınız çarpma sonucunda  meydana gelen hafif titremeler, sağa / sola çekmeler, süspansiyonlarda çeşitli sorunlar dan rahatsızsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorununuzla ilgili hızlı çözüm yolları bulabilirsiniz.  Sizlere sunulacak seçeneklerden ilki yeni bir janttır. İkinci seçeneğe oranla maliyeti yüksektir. Fakat sorununuzu çözecektir. Diğer alternatif ise jant düzeltme olarak geçen jant onarım yöntemidir.  Bu yöntemi tercih ettiğinizde şunu bilmenizde fayda vardır. Her jant düzeltilmez veya her jant düzeltildiğinde iyi olmaz.  Bunun nedeni işin ucuzuna kaçarak işi bilmeyen kişilerle çalışmanızdır. Bu yöntemi tercih ettiğinizde kesinlikle işin uzmanlarıyla çalışmalısınız. Unutmayın sevdiklerinizin canı her şeyden kıymetlidir.

Jant düzeltme işlemlerini kendi içinde çekiçle / presle jant düzeltme veya ısıtma / kaynak ile jant düzeltme olarak ikiye ayırmaktayız.  İki yöntem de farklı durumlarda kullanılabilir. Ayrıca bazı durumlarda değişim ihtiyacı olmasa bile (çok ufak bir müdahale ile düzelebilecek durumlarda), servis çalışanları sizlere yanlış bilgi verebilir. Bu yüzden işin bilen kişilerden yardım almanız önemlidir. Eğilme, bükülme gibi budumlar göbekten değil, kenarlardan olduğu durumlarda tavsiye düzeltme daha çok tercih edilen durumdur edilmektedir. Isıtma / kaynak yöntemi ile düzeltmede ise adından da anlaşıldığı üzere janta kaynak yöntemi ile müdahale edilir ve çatlak, kırık gibi durumlar düzeltilebilir. Fakat bu yöntem alaşım jantlarda tavsiye edilmektedir. Çünkü ısıtma / kaynak yöntemi alaşımlı jantlardaki bağ yapısını bozarak jantın özelliğini yitirmesine neden olur.  Şunu unutmayın jant düzeltme işlemi doğru kişiler tarafından doğru olarak gerçekleştirildiğinde etkilidir. Ayrıca maliyet açısından da en uygunudur. Örneğin yeni bir jant fiyatı 100-200 TL iken jant düzeltme işlemini 20-30 TL gibi bir fiyatlarla yapılabilir. Verdiğimiz fiyatlar jantın işlemine göre değişim gösterir.   Araç için önemli olan jantlara gerekli müdahalelerin en iyi şekilde yapılması güvenlik ve sağlık için önemlidir.

Bizler verdiğimiz her hizmette müşterilerimizi ailemizden gibi görerek onlara en uygun fiyatlarda yardımcı oluruz. Bizler sadece işimizi en iyi şeklide yaparak sizlerin memnuniyetini sağlamak istiyoruz. Yaptığımız işlemler kısaca tüm araçların çelik - alüminyum ve demir jantları eğik, kırık ve çatlakları argon kaynağı ile itina olarak düzeltip ve tamir etmektir. Ayrıca jantlarınız boyanır, parlatılır ve temizliği yapılır. İstanbul Bahçelievler Jant Düzeltme Kaynak olarak sileri yerimize bekliyoruz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]