fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Bahçelievler Klima Servisi olarak, Asya ve Avrupa Kıtasındaki tüm müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Kullandığınız klimalar hangi marka veya modelde olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik olarak bakıma ihtiyacı vardır. Klimalarınızın herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmasını en aza indirgemek ve cihazı yormamak, uzun süre kullanımını sağlayabilmek için klima bakımlarını yaptırmak gerekir. Bu bakımların yaptırma nedenlerini kısaca belirtmek gerekirse; Cihazın verimli çalışması, Klima arızalarının önüne geçebilmek, Enerji tasarrufu sağlayabilmek, Fatura maliyetlerini azaltabilmek, Sağlığınızı koruyabilmek, Konfor ve güvenliğinizi devam ettirebilmek, Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak,Klimanın ömrünü uzatmak ve verimini ilk günkü gibi kalmasını sağlamak ve mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

Bizlerin sizlere ayrıca yardımcı olduğumuz bir diğer önemli konu ise Klima montajıdır. İstanbul Bahçelievler Klima Servisi çalışanları tarafından herhangi bir marka klima aldıktan sonra üründen beklenen verimi elde etmek, yüksek performans ve tasarruf sağlamak için yapılan stratejik uygulamalardan biridir. Cihazın nereye monte edileceğinin belirlendiği aşamayı kapsar. Montajın bu kadar önemli olmasının nedeni cihazın kullanım süresini ve koşullarını önceden belirleyebilmesidir. Bizler işimizin tecrübesiyle sizlere verdiğimiz hizmetlerde sizleri zor duruma düşürmemek için tüm şart ve koşulları önceden konuşarak sizlere detaylı bilgiler vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve güveni bizim için ön plandadır. Sizlerin ihtiyacı olan her türlü konuda iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak, bizlerin sizlere ulaşması sağlanır. Sizlere en yakın randevu oluşturularak kesin çözümler yerinde ve zamanında sizlere sunulur. Amacımız sizlerin tam anlamıyla memnun olmanızı sağlamaktır.

Klimalarınızı işinde uzman olmayan kişilere kesinlikle elletmeyiniz. Uygun fiyatlarla sizlere hizmet vereceğini söyleyen iş yerlerinden uzak durunuz. Bu tür işletmelere güvenmek en büyük riskleri almanıza sebep olur. Bizlerle çalıştığınızda asla pişmanlık duymazsınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]