fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Her bireyin kendine göre zevki vardır. Bu zevkini kendini en iyi hissettiği evinde yansıtmayı tercih ederler. Bu sebepten herkesin zevkine göre koltuk modelleri vardır. Örneğin kanepe tarzı koltuk takımlarını kalabalık aile yapısı olan kişiler kullanmaktadır. Gelen misafirlerini ağırlamak ve onlarında rahat bir şekilde kalmalarını sağlayacak tarzda olan kanepe tarzı koltuk takımlarının sık sık kullanılması nedeniyle minderlerinde çökme, iskeletlerinde hasar daha çabuk oluşmaktadır. Bu sebeple İstanbul Bahçelievler Koltuk Döşeme ve Kaplama firması olarak sizlerin bu sorununa çeşitli çözümler sunuyoruz. Sizlerin zevkine uygun koltuk döşemelerini, iskeletlerin bakım ve onarımını yaptıktan sonra döşüyoruz. Minderlerinde gerekli bakımı yapıldıktan sonra yeni gibi olan koltuklarınızı tekrar kullanılabilir bir hale getiriyoruz.          

 Üçlü, ikili ya da tekli, yataklı ya da yataksız tüm kanepe takımlarınızın yepyeni görünmesini sağlayan firmamız işinde uzman bir ekiple çalışmaktıdır. Eskiyen kaplamalarınızı özenle değiştirerek uygun fiyatlarla yeni bir görünüme kavuşmuş kanepeli sizlere teslim ediyoruz. Kanepelerinizin iskelet ya da kasa aksamlarında meydana gelen arızalar da ustalarımız tamir edilmektedir.

Bozulan çekyat makaslarınızdan, kırılan çekyat kasalarından tutun da yay ve sünger değişimine kadar birçok çekyat tamirini de yine bizlere yaptırabilirsiniz. Çekyatlarınız için cnc dikim kumaşlarla orjinal kaplamalar da yaparak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız her malzeme bizlerin garantisi altındadır. Ekiplerimiz bizlere ulaştığınız andan itibaren sizlerin istek ve arzularını karşılamak üzere, koltuk takımlarınızı evlerinizden alarak, sizlere verdiğimiz süreler içerisinde tekrar sizlere geri getiriyoruz. Sizlere verilen süreler İstanbul Bahçelievler Koltuk Döşeme ve Kaplama firması olarak önem verdiğimiz en önemli unsurladır. Bu bizleri kalitesini ve sizlere verdiğimiz özeni de göstermektedir. En kısa sürede sizlerin koltuklarınıza kavuşmasını sağlamaktayız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]