fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bahçelievler başta olmak üzere İstanbul’un her bölgesine hizmet vermekteyiz. Kombilerinizin bakım zamanı geldiğinde periyodik olarak müşteri portföyünden müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz. Eğer sizde bu müşteri portföyümüze katılmak istiyorsanız, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Kombi Servisi olarak, kombilerinizin bakım, onarım, montaj, yer değiştirme, orijinal parça değişimi gibi konularında bizlere ulaşabilirsiniz. Kombi servisi olarak en yüksek ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Bizler sizlere en mükemmel hizmet anlayışını sunmak istememizden kaynaklı olarak sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Servisimizden sağladığınız randevunun teyidini sizlere gelmeden önce servis organizasyon bölümü tarafından aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır, eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit her hangi birinin bulunması durumunda servis hizmeti vermek için servisimiz yola çıkacaktır. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça, takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini hemen yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktadırlar. 

Verdiğimiz hizmetlerden biri olan Kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. Kombiler gaz, su ve elektrik kombinasyonu ile çalışırlar. Yani çalışma sırasında bu üç etkeni de kullanırlar. Bakımı yapılmayan kombiler de zamanla çeşitli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlardan bazılarını ele almak gerekirse; Filtrelerde tıkanma meydana gelebilir. Genleşme tankı gibi kombi parçalarında sorunlar oluşabilir. Gaz Kaçaklarının önüne geçilebilir. Ve en önemlisi ileride arıza yapma olasılıkları tespit edilerek kombinizin 1 yıllık garantisi sağlanabilir. Kombi bakımı sırasında kombi filtreleri de temizlenir. Bu sayede gaz ve elektrik tüketimi en az da tutulur. Tıkanan filtreler kombinin daha fazla yakıt ve elektrik tüketerek ısı konforu sağlayabilmesine neden olur. Kombi bakımı ile gerekli kombi temizliği sağlanır, gaz ve elektrik tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlanır. Böylelikle cebiniz zarar görmez. Bizlere ulaşmak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]