fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Yeniliklere açık modern bir yapıyla İstanbul Bahçelievler pimapen tamir, bakım, onarım firması olarak hizmetinizdeyiz. Ürünlerimizden en çok tercih edilenlerden bir tanesi olan Monoblok panjur sistemi, yeni yapılan binalarda, evlerinizin balkonunda ya da camlarınızda hayat bulmaktadır. Oldukça kullanışlı olan panjur çeşitli özelliklere sahiptir.  Renk seçeneği olarak sadece ahşap desenli olarak üretilebilmektedir. Manuel panjur, elektrik motorlu panjur (elektrikli panjur) ve kumandalı panjur olarak üretimi gerçekleşmekte ve müşterinin isteği üzerine tercih yapılmaktadır. Ölçüleri 52 mm ve 39 mm olmak üzere 2 ayrı lamel tipine sahiptir. Lameller PVC ya da alüminyum olabilmektedir. Bu yapılacak mekana en uygun olanı tercih edilerek müşterinin isteği doğrultusunda yapılır.  Bu panjurun yalıtımı arttırmak için kutu içi strafor kullanılmıştır. Böylelikle yalıtım maksimum düzeye gelmiştir. Bir diğer önemli özelliği PVC panjur sistemlerinin kullanılması ile pvc pencere güvenliği arttırılmaktadır. Özellikle motorlu panjurların dışarıdan açılması mümkün değildir. Böylelikle hırsızların sizin evinizden ya da iş yerinizden uzaklaşması sağlanır. Önemli özelliklerinden bir tanesi de Panjur, mevcut pvc pencere sisteminin ısı yalıtımını %30 oranında arttırmasıdır.

Yeni sistemlerden biri olan Monoblok Otomatik Motorlu Panjurların önemli özelliklerinden bir tanesi doğrama ile birlikte takılmasıdır. Mevcut pencereye monoblok panjur takılamaz. 3 çeşit imal edilmiş ve müşterinin isteğine göre istenilen ürünün temin edilmesi ile montajı yapılmaktadır. Bunlar manuel monoblok panjurlar, yarı otomatik motorlu monoblok panjurlar, tam otomatik motorlu monoblok panjurlardır.

Manuel monoblok panjurlarda motor yoktur. Müşterinin onayına sunarken panjurların çalışma teknikleri tek tek anlatılır. Hareket, çekme kordonu aracılığı ile el yardımıyla verilir. Kordon çekilerek veya bırakılarak panjur lamellerinin yukarı-aşağı hareketi sağlanır. Yarı otomatik ve tam otomatik monoblok panjurlarda motor vardır. Elektrik enerjisi ile çalışırlar. Yarı otomatik motorlu panjurda hareketi başlatmak için pencerenin yakınında duvar üzerine yerleştirilmiş anahtar kullanılır. Tam otomatik monoblok motorlu panjurlarda ise uzaktan kumanda aleti mevcuttur. Bu sistemde; aynı mekandaki panjurların birlikte veya ayrı ayrı çalıştırılması mümkündür. Bu sistemlerden bir tanesini evinize düşünüyorsanız bizleri aramanız yeterli olacaktır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]