fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Evinizin şeklinden rahatsız mısınız? Bu duvar olmasaydı ev daha geniş olurdu mu diyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. İstanbul Bahçelievler Tadilat ve Dekorasyon olarak evinizin, işyerinizin, binanızın, villanızın vb. her türlü mekanınızın daha kullanışlı ve bakımlı olmasını sağlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere güler yüzlü hizmetimizi sunuyoruz. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak randevu almak. Mimarlarımızla birlikte bir keşif çalışması yaparak, sizlerin istek ve arzularını dinleyerek yapacağımız çalışmayı en kısa sürede sizlere sunmaktayız. Bizlerle çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu ilk günlerden itibaren anlayacaksınız.

İnsanların aldıkları evlerde yapacağı küçük değişikliklerle çok daha kaliteli ve ferah ortamlara sahip olmaları mümkün. Örneğin; Yatak odanız küçük ve üstelik hiç kullanmadığınız bir balkona sahip iseniz,  aradaki duvarı kaldırıp, balkonu PVC pencere ile kapatarak büyük ve kullanışlı yatak odasına sahip olabilirsiniz. Ayrıca odanızda istediğiniz kullanışlı dolaplar ya da daha farklı isteklere de sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız.

Dekorasyon yaparken benzen konut içerisinde taşıyıcı kolonlara zarar vermemek kaydı ile ufak yıkım ve onarımlar yaparak yepyeni bir mekana sahip olabilirsiniz. Mekandaki değişikliğin ne ölçüde olacağı sizin evinizden ne istediğinize, nasıl rahat ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak istediğinize bağlıdır.

Yıkım işlemlerimiz de kesim alınacak ve delinecek yerler kolon ve kirişlere denk geliyorsa “KAROT” kesimle yaparak doğru seçiler yaparak ilerleriz. İstanbul Bahçelievler Tadilat ve Dekorasyon olarak yaptığımız tüm tadilat ve dekorasyonları mimarlarımızın çizimleri üzerinde hareket ederek yapmaktayız. Dekorasyonlarda hilti ve benzeri aletler titreşim oluşturdukları için zararlı ve yasak olmasından dolayı, güvenlik için KAROT kesim kullanırız. Çünkü KAROT kesim dairesel elmas uçlu kesici aletin hızla sürtünmesi ve titreşimsiz olmasından dolayı sağlıklı ve gerçek çözümler üretmektedir. Sizde yapmak istediğiniz değişiklikleri bizlerle paylaşarak en sağlıklı çözümlere birlikte kavuşalım.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]