fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Nüfus sayısında artış oldukça güvenliği sağlamakta zorlaşıyor ve hırsızlıklar da gün geçtikçe artıyor. Kamera sistemleri hırsızların tespitinde işe yararken alarm sistemleri de etkili bir caydırıcı unsurdur. Evler, iş yerleri, okullar, hastaneler kısacası yaşam alanlarımızın tümüne uygulanabilecek olan güvenlik önlemeleri hayati önem taşımaktadır. Örneğin evinizde çıkan yangını alarm aracılığı ile size duyurup yangın söndürme mekanizmasını devreye sokabilir. İş yerinize giren hırsızın görüntüsünü almanızı sağlayabilir. Ayrıca evimizi işyerimizi sigorta yaptırmak istediğimizde alarm ve kamera sistemi bulunan mekânlar için daha düşük fiyatlar ödenmektedir.

İstanbul Bakırköy Alarm Güvenlik Kamera sistemlerini çok sık kurduğumuz semtler arasındadır. Artan hırsızlık olayları bizleri de çözüm aramaya yöneltmektedir. Bu sebeple alarm, güvenlik ve kamera sistemleri her geçen gün yeni uygulamalara imza atmaktadır. Günümüz teknolojilerinden sonuna kadar faydalanan firmamızda kullanılan uygulamalar hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.

Soygun ihbar sistemleri: hırsız ihbar sistemlerinde alarmın kurulduğu mekân ve çevresine girmeye çalışan biri olduğunda güçlü bir sesle alarm devreye giriyor. Alarmın devreye girmesinden sonra size ve emniyete telefonla bilgilendirme yapılıyor. Bu da sizi hırsız tehlikesinden koruyacak olan en etkili yöntemdir. Hırsız alarm sistemlerine gaz ve duman detektörü, yangın algılama detektörü de eklenebilmektedir.

Yangın ihbar sistemleri: bu sistem evler, oteller, fabrikalar, depolar, satış alanları, yanıcı patlayıcıların bulunduğu alanlar da yangına karşı erken uyarı sağlayarak can ve mal güvenliğinizi sağlayan sistemdir. Alarm yangın söndürme sistemini devreye sokabilir, havalandırmayı açabilir. Alarma mekânın ihtiyaçlarına göre elektronik korna, alev detektörü, sabit sıcaklık detektörü vb. eklenebilir.

Cctv kapalı devre kamera sistemleri: evler de, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde güvenlik yâda hırsızlıkların önüne geçmek için kurulan sistemlerdir. Ayrıca geriye dönüp kayıtlara bakılabildiği için hayatın her alanında işimizi kolaylaştıran sistemin çok fazla avantajı vardır.

Firmamız Bakırköy de uzun yıllardır alarm ve kamera sistemleri alanında hizmet vermektedir. Sektörün öncülerinden olan firmamız bünyesinde yapılan bütün işler garantimiz altındadır. Geniş personel kadromuz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile bizimle iletişime geçeceğiniz günü bekliyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]