fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy Araç Kaplama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Bakırköy Araç Kaplama Giydirme


Araç Kaplama Nedir?

            Araç kaplama, isminden de anlaşılacağı üzere her türlü aracın üstüne  reklam amacıyla baskı yoluyla yapılan bir kaplama faaliyetidir. Toplum arasında araç kaplama, araç üstü olarak ya da araç kaplama olarak da anılmaktadır. Araç kaplama işlemi Cast Folyo dediğimiz yapıştırıcılı PVC ile kaplanmak suretiyle uygulanır. Genellikle 3M ya da Oracal Cast Folyo biçiminde de kullanılmaktadır. Bahsettiğimiz bu yapıştırıcılı PVC Cast Folyo'nun kalınlığı ise 0.08 ile 0.13 milimetre arasında değişmektedir. Cast Folyo'nun bu denli ince yapıda olmasının bir nedeni de kaplama uygulandığı sırada işlem yapılan aracın oluklarına ve cam kanalları içine rahatça yapışmasından dolayıdır. Kaplama işleminin profesyoneller tarafından ve bu işte usta olan kaplama uzmanları tarafından uygulanması gerekir çünkü hassasiyet gerektiren ince bir işlemdir.

Araç Kaplama İşlemi Nasıl Uygulanır?

            Araç kaplama uygulamasına başlamadan evvel öncelikle işlem yapılacak aracın kaportası tamamen temiz olmalı ve işleme hazır halde bulunmalıdır. Bu sebepten dolayı kaplama işleminden önce aracın muhakkak yıkanıp temizlenmesi gereklidir. Bazı kaplama firmaları araç kaplama işlemini uygulamadan önce arabayı bir kaç saat süren bir zaman aralığında yıkayarak güneş altında kurumaya bırakır. Bu kesinlikle yanlış bir uygulamadır ve hatadır. Çünkü bu durumda fitillere su sızıyor ve kaplamanın arkasında da su kaçıyor, dolayısıyla kabarma ve açılmalar meydana geliyor. Bu yüzden araç kaplama uygulamasından önce kaportanın su ve tozdan arındırılmış olması gerekmektedir.

            Aracın kaliteli bir kaplama işlemi geçirmesi için firmanın Cast Folyo'yu tercih etmesi ve Uzakdoğu menşeili yan sanayi folyolar yerine kaliteli Avrupa folyosunun kullanması gerekir. Bu durumda kaplama daha sağlam ve kaliteli olur, işlem sonunda doğru ve estetik sonuçlar elde edilir. Araç kaplama ile ilgili önemli bir başka husus da internet ortamında satılan ucuz folyoların kullanımıdır. Bu folyolar kaliteden uzak, yan sanayi folyoları olduğundan verim alamayacak ve güzel sonuçlar elde edemeyeceksiniz bu yüzden güvenilir bir firmada profesyonel bir ekip ve işinde uzman bir usta ile bu işlemi en sağlam yoldan uygulatmak gerekir. Bunun dışında internet ortamlarında satılan folyolara aldanmamak gerekir zira aracın kaportası istenmeyen zararlar görebilir.

            Uzun yıllardır faaliyet gösteren alanında uzman ve güven sağlamış firmalardan biri olarak işini doğru, kaliteli ve dürüst olarak yapan profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Araç kaplama işlemini doğru ve kaliteli bir biçimde yapmak istiyorsanız Bakırköy Araç Kaplama isabetli bir seçim olacaktır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]