fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy Beyaz Eşya Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bakırköy beyaz eşya servisi olarak uzun yıllardır hizmet veren bir aileyiz. Servisimiz her türlü beyaz eşyanın bakım, onarım ve tadilatını yapmaktadır. Bakırköy beyaz eşya servisi olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi ürünlerin yıllık periyodik bakımını da yapmaktayız.  Servisimizi aradığınızdan itibaren en geç 2 saat içerisinde size randevu kaydı oluşturulur. Oluşturulan saat size uygun değilse istenilen bir evreye de atılabilir. Teknik servisimizde çalışan tüm ekibimiz konusunda deneyimli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. Servisimizde yapılan her türlü onarım sonrası sizlere garanti vermekteyiz. Tamir ve bakım onarım ücretlerimizde birçok yere oranla daha uygun ve ekonomiktir. Her onarımda orijinal yedek parça kullanırız. Bu iş kalitemiz için çok önemlidir. Müşteri memnuniyetinin sağlamak firmamızın güven içerisinde ilerlemesini sağlamaktadır.

Servisimiz tadilatı gerektiren işlemlerin büyük bir bölümünü gözünüzün önünde gerçekleştirir. Bunun amacı yapılan işlemin müşteri tarafından görülmesinin istenmesidir. Bazı ürünlerde ki arızalara örnek vermek gerekirse; buzdolaplarında ki termostatın arızalanması verilebilir.

Buzdolabı termostatı buzdolabından soğutmasını istediğiniz dereceye kavuştuğu an dinlenmeye geçiren bir cihazdır. Termostat buzdolabını istenilen dereceye getirdiğinde devrenden çıkarır.  Sensör gibi rezistansları devreye sokmaz aksine her parçanın çalışmasını engeller. Cihazın komple dinlenmesini sağlar. Termostat sensör gibi uzun zaman aralığında devreye girmez. Termostat bozulduğu zaman istenilen derecede buzdolabını devreden çıkarmaz ve buzdolabında bulunan yiyecekler donar. Termostatların genel olarak uzun bir ince boru şeklinde kuyrukları vardır. Bu kuyruk içinde genleşen gaz mevcuttur. Bu kuyruğun kırılması ve kopması durumunda termostat çalışmaz ve buzdolabını da çalıştırmaz. Termostatların bu kuyruk kısmının ucu buzluk üzerindeki en son soğuyan yere montajı yapılır.  Buzluğun içi eşit derece soğuyunca kuyruk içindeki genleşen gaz termostatın içindeki bi metali hareket ettirerek devreyi açar ya da kapar. Bu tür arızalarda bizlere ulaştığınızda en kısa sürede size ulaşır gereken müdahaleleri gerçekleştiririz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]