fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Çatılarda kullanılan çeşitli malzemeler vardır. Bunlar ahşap, trapez sac, sandviç panel’dir. Bunların nasıl bir malzeme olduğunu bilmekte fayda vardır. Ahşap üretimi ve işlenmesi için az enerji istemesi (aynı miktar alüminyumun ellide biri kadar) dönüşebilir olması ve üstün ısı yalıtım özellikleri ile birleştirilince onu çağımızın çevre ve enerji sorunlarına en iyi cevap veren malzemesidir. Çevre dostudur ve çevreye uyum sağlar.  Bilinenin aksine ahşap kullanmak ormanların yaşamasını sağlar.

İkinci tercih edilen malzemelerden bir tanesi de Trapez sactır. Prefabrik yapı imalatında, çatı ve cephe kaplamalarında, baraka yapımında, depo inşaatında, akaryakıt istasyonları, hava alanları, endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, otoparklar, spor salonları, stadyumlar ve hangarlarda duvar ve tavan kaplaması olarak da kullanılabilir. Tercih edilme nedenlerinden bir tanesi bu malzemenin çatı ve cephede montajının kolay olmasıdır.  Malzemenin hafif olması sayesinde taşıyıcı konstrüksiyondan tasarruf ve pratik montajı daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

Sandviç panel ise taşıma kapasitesi, panelin iç dolgu malzemesinin yorgunluğu, kalınlığı ve metal yüzeylerinin formuna bağlı olan bir malzeme çeşididir. Sandviç panel fiyat fayda analizi çerçevesinde değerlendirildiğinde ekonomik bir çözüm sağlamaktadır.

İstanbul Bakırköy Çatı Yapımı ve Tadilatı her türlü sandwic panel, poliüreten panel ve trapez saç panel işerinizi uzman ekibi ile keşif yapılıp montaj işlerini gerçekleştirmektedir. Sizlerde bizlere ulaşarak sizlere en doğru seçimlerle bir çalışma gerçekleştirelim. Bizlerle çalışmak sizlerinde işlerinizin daha çabuk ilerlemesini sağlayacaktır. Ayrıca galvaniz, çinko, PVC oluk işlerini de yapmaktayız. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak bir randevu oluşturmak. Ekibimiz en kısa sürede keşif çalışması için sizleri rahatsız edecektir. Müşteri odaklı çalışan ekibimiz her türlü sorununuzda da sizlerin yanında yer alacaktır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]