fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bakırköy ilçesinde faaliyet gösteren firmamız oldukça geniş bir portföye sahiptir. Yaptığımız çalışmalar, Bakırköy ilçesi ile sınırlı kalmamaktadır. Türkiye'nin birçok yerinde faaliyet göstermekteyiz. Gösterdiğimiz her faaliyette başarı göstermiş ustalarımız, memnuniyetsiz bir müşteri ile karşılaşmamıştır. İstanbul Bakırköy dış cephe mantolama firması olarak ısı yalıtım malzemelerine göre mantolama çeşitleri uygularız. Bu çeşitler EPS mantolama, karbonlu EPS mantolama, taşyünü mantolama, fugalı mantolama veya yalı baskı mantolama adıyla anılan mantolama çeşitleridir.

Yaptığımız çalışmalardan taşyünü mantolama: bazalt taşının belirli santigrat derecelerde eritilerek, elyaf haline getirilmesi sonucu oluşur. Taşyünü kullanım yeri ve amacına göre farklı boyut ve tekniklerle de üretilebilir. Bu  kaplama malzemesini kullanıldığı yere örnek vermek gerekirsek; şilte levha boru ve dökme şeklinde üretilen ısı yalıtımı ses yalıtımı akustik düzenleme ve yangın yalıtımı amacıyla da kullanılmaktadır. Özellikle yazlık bölgelerdeki diskoların yapılışları bu malzemedendir.

XPS mantolama çeşidi ise yalıtım amaçlı üretilen bir ısı yalıtım malzemesidir. Homojen hücre yapısına sahiptir. Polistren den üretilen extrude polistren sert köpük XPS den yapılmaktadır. Bu mantolama çeşidi genelde bina iç ve dış duvarlarında, zemin izolasyonlarında, su basmalarda, çatı izolasyonlarında kullanılır.

Karbonlu GPS mantolama ise düşük yoğunluklarda ısı iletkenlik grubuna sahip olmasından konvansiyonel FPS ye göre çok daha az ya da daha ince malzeme ile aynı ısı yalıtımını sağlamaktadır. İçerisinde bulunan grafit ısı reflektörleri sayesinde yalıtım özelliği geliştirilmiş bir üründür. Kaynaklı olarak EPS ye göre ısı yalıtımı daha iyidir. Gri renklidir. Firmamız müşterinin isteği üzerine istenilen mantolama ürününü kullanır. EPS mantolama beyaz renklidir. Petrolden elde edilen termoplastik kapalı gözenekli bir malzemedir. Bu levhanın bünyesinde çok sayıda küçük kapalı gözenekli hücreler vardır ve bu gözeneklerin içinde %98 hareketsiz kuru hava bulunmaktadır Bu da levhanın ekonomik ve üstün ısı yalıtım özelliğine sahip olmasını sağlar. Bu ürün kullanım açısından ömrü sabit kalır. Kalınlığı incelmez. Bu ürün oldukça hafif olduğu için cephe fazla yük getirmez. Yapısında hiçbir bozulma olmaz. Genelde bina iç ve dış duvarlarında kullanılır.

Firmamız sizin istediğiniz mantolama çeşitlerinden birini, isteğinize göre hazırlar ve fiyat listesini sunar. Sizin onay vermeniz durumunda işleme başlar. Taahhüt ettiği süre içerisinde de size teslim eder. Tek yapmanız gereken şey bize ulaşmaktır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]