fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bakıköy, İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biridir. Bizler halı yıkama firması olarak, evinizde bulunan halılarınızı temizlemek için buradayız. Halılarınızın üzerinde oluşan zor kirlerin çıkarılması konusunda deneyimli ustalarımız işini gereği gibi yapmaktadırlar. Ayrıca halılarımızda sayısız mikro canlılar mevcuttur. Bu canlıların temizlik esnasında yok olmasını sağlayabilmek için gerekli malzemenin ve koşulların oluşması gerekmektedir. Bakıköy halı yıkama firması olarak kullandığımız ürünler halılarınıza kesinlikle zarar vermeyerek bu mikro organizmalarında yok olmasını sağlayacaktır.

Evimizin birçok yerinde bizimle yaşayan akarlar ve maytlar yer almaktadır. Herhangi bir böcekten farklı bir özelliğe sahip değillerdir. Son derece detaylı kompleks bir yapıya sahiptirler ve vücudumuzdan düşen ölü derilerle beslenirler. Mikroskopla fark edilebilin bu canlılar insan sağlığına zarar verebilmektedirler. Vücudumuzda dahi yaşayabilen bu canlıların çoğalmaları oldukça basittir. Bacakları ve kıskaçları ile örümceği andırmaktadır. 5 – 50 mikron arası boyutlara sahip olan bu canlıların en çok yaşam alanı olarak tercih ettikleri yer yataklarımız, koltuklarımız ve halılarımızdır.

Akarlar yaşadıkları sürece belirli evrelerden geçerler. Bu evreler yumurta, larva, nemf aşamalarıdır. Bu aşamalardan sonra yetişkinler evresine geçiş yapılır ve evreler tamamlanmış olur. Yumurtadan yetişkinliğe geçiş dönemi sadece 1 ay sürmektedir. Bu sürenin kısalığını düşünerek yaşam alanlarımızda yaşayan maytların sayısını bir düşünün. Su içmeyen bu canlılar havadan aldıkları nemi emerler. Bundan dolayı çevredeki nem oranı önemlidir.

Evinizde bulunan halılarınız duvardan duvara halıflex ise onların temizliği daha önemlidir. Bu tür halılar diğer halılardan farklı bir yöntemle temizlenir ve 4 saat içersinde halılarını kullanabilirsiniz. Bakterilerin temizlenmesi için evde kullandığınız yöntemlerin dışında halı makinelerine ihtiyacınız vardır. Bu sebepten bizleri aramanız bu makinelerin halılarınızla tanışmasını sağlayacaktır. Temizliğin en büyük temsilcisi olan bizlere ulaşabilmek için telefonla aramanız yeterli olacaktır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]