fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bakırköy ilçesinde faaliyet göstermekte olan servisimiz geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir. Her türlü sorun ve arızada bizlere ulaşmanız sayesinde, sizlere gereken yardımı yapabilmekteyiz. Akıllı telefonların tabletlere oranla daha yaygın olarak yedek parça fiyatları düşüktür. Telefon ve tabletlerinizin yere düşmesi sonucunda ilk hasar gören parçaları arka koruyucu kapak, ekran ve dokunmatik panellerdir. Bazı tamir beklentisiyle teknik servislerden alının fiyat farkları sizleri yanıltmasın.  bazı yerlerde orijinal parçalar yerine sizlere yan sanayi olarak adlandırılın parçaların fiyatları verilmiştir. Bu parçalar ne kadar işinizi görür düşüncesiyle kabul ederseniz o kadar sorun yaşarsınız. Her şeyden önce bu ürünlerin garantileri yoktur ve bu ürünleri kullandığınızda telefon ya da tabletlerinizde oluşabilecek başka sorunlarda garanti kapsamında çıkmış olacaktır. Sizlerin yapması gereken yan ürün kullanmayan İstanbul Bakırköy İphone Tamiri ve Teknik Servisi yeri olan bizlere gelmeniz.

Bazı bilgileri de bilmenizde fayda vardır. Aygıtınız açılmıyor veya yanıt vermiyorsa yapmanız gereken ios aygıtınızı yedeklemektir. Servisimizi gelirken,  Apple kimliği parolanızı hazır bulundurarak bazı onarım durumlarında aygıtınızı silmek ve iphone’umu bul özelliğini kapatmak için gerekli Apple kimliğini bilmek gerekir. Ayrıca servisimiz sizin telefonunuzun satın alma belgesine ihtiyaç duyabilir. Satın alma fişinizi de yanınızda getirmeniz önemlidir. Yaşadığınız sorunun özeliğine göre aygıtınızın tüm aksesuarlarını getirmeniz önemlidir. İhtiyaç duyulması halinde kimliğiniz veya devlet tarafından verilen başka bir kimliğe ihtiyaç duyulabilir. Bundan dolayı yanınızda bulundurulmasında fayda vardır.

İstanbul Bakırköy İphone Tamiri ve Teknik Servisi olarak sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesi doğrultusunda ilerlemekteyiz. Sizleri en uygun fiyatlarla karşılamak ve memnuniyetinizi sağlamak teknik servisimizin önceliklerindendir. Yaşanılan büyük sorunların dışında işinin ehli ekibimiz arızalarınızı günü güne çözüme kavuşturmaktadır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]