fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Yıllların vermiş olduğu tecrübe, alanında uzman ve profesyonel ekibimizle her türlü tesisat işinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız. Aynı zamanda kombinizin yerinin değiştirilmesi, montajı, bakımı ve onarımı gibi konularında da sizlere yardımcı olmaktayız. Kombinin hafif ve az yer kaplaması nedeniyle en çok tercih edilen cihazlardan biridir. Ebatlarının küçük olması istenilen yere monte edilmesi nedeniyle günümüzde birçok yere kombiler takılmaktadır. Sesli çalışmaması çevreye duyarlı olması da bir diğer seçilme nedenidir. Kombiler sıcak su ile çalıştığından evin ısınmasının yanında sürekli bir sıcak suyun bulunmasını da sağlamaktadır. Buda evde termosifon, kazan vb. cihazların ihtiyacının olmamasını sağladığından daha ekonomiktir. İstanbul Başakşehir Kombi Servisi olarak yaptığımız tüm çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Kombiler çalışma prensibi konusunda bacalı, hermetik, baca fanlı olmak üzere üç çeşidi vardır. Fakat ateşleme sistemine göre ise pilot alevli ve elektronik ateşlemeli olarak ta ikiye ayrılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi neticesinde ise kombiler ilave teknik özelliklerine göre ayrılmaktadırlar. Kombilerin kullanımı çok basit olup, kullanımı normal ev cihazları (çamaşır veya bulaşık makinesi) kullanımı kadar basittir. Ayrıca Kombilerin ekonomik ömrü, Sanayi Bakanlığı tarafından 15 yıl olarak belirlenmiştir.  Kombi kullanımlarınızda 24 saat kesintisiz olarak çalıştırabilirsiniz.  Bizlerden alabileceğiniz hizmetleri kısaca yazmak gerekirse

 •         Mühendislik Hizmetleri,

•          Proje Hizmetleri,

•          Kombi Tesisat

•          Teknik Danışmanlık,

•          Ekipman Satışı.

İstanbul Başakşehir Kombi Servisi olarak, standartlara uygun olarak yaptığımız her çalışmalarda, estetik görünüme de önem vermekteyiz. Müşterilerimizin istekleri tüm yönleriyle değerlendirilip sonuçları kendilerine bildirilir. Bu noktada sistemin verimli ve sağlıklı çalışması esas gayemizdir. İletişim numaralarımızdan bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Üstelik ücretsiz keşif avantajımızdan yararlanırız. Tek yapmanız gereken doğru bir seçim yaparak bize ulaşmanız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]