fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Bakırköy Mobil Lastikçi
  • Bakırköy Mobil Lastikçi
  • Bakırköy Mobil Lastikçi
  • Bakırköy Mobil Lastikçi
  • Bakırköy Mobil Lastikçi
  • Bakırköy Mobil Lastikçi

Yolculukların öngörülemez sonuçların biri de lastiklerin patlaması ve araçların yolda kalmasıdır. Herkesin endişe duyduğu bu olay ne yazık ki zaman zaman hepimizin başına gelmiştir. Yolda bulunan çivi, cam kırıkları ya da metal diğer parçaların sebep olduğu lastik patlamaları ansızın meydana gelerek tüm yolculuğun sekteye uğramasına ve saatler süren yardım arayışlarına sebep olmaktadır. Her ne kadar yolda dikkatli gidilse de lastiğe zarar veren küçük parçalar tüm günü mahvetmek için yeterlidir. Araç lastiği patladığı an ise her şey için çok geç olmaktadır. Kimi zaman şehir dışındaki ıssız yollarda kimi zaman da trafiğin tam ortasında bu gibi durumlarla karşılaşmak kaçınılmazdır.

Tahmin edildiği gibi lastik patlamaları sadece ıssız yollarda değil aynı zamanda trafik akışının yoğun olduğu şehir içi yollarda da büyük sıkıntılara sebep olmaktadır. Trafiğin aksaması, yolun kapanması ve diğer araç sahiplerinin kızgın bakışları arasında bulunmak yeterince can sıkıcı olmasına rağmen bir de en yakın lastikçiyi arama telaşı işleri daha da zorlaştırmaktadır.

Ancak yıllardır mobil yardım kapsamında sunduğumuz mobil lastikçi hizmetimiz ile tüm bunları bir problem olmaktan çıkarıyoruz. Destek hattımızdan bize ulaştığınız anda dakikalar içerisinde arabanın bulunduğu konuma gelerek lastik ile ilgili tüm işlemleri hızlı ve ekonomik şekilde çözmek için yıllardır çalışıyoruz.

Günün hangi saatinde yolda kalırsanız kalın 7 24 lastikçi hizmetimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız. En yakın lastikçiyi bulmak için saatlerinizi harcamaya gerek olmadan bir telefonla en yakın ekibimizi size yönlendiriyor Bakırköy ve çevresi de dahil olmak üzere tüm İstanbul’da faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Donanımlı araçlarımız ve işinin ehli ekip arkadaşlarımız ile lastik değişimi, balans ayarı ve jant değişimi gibi konularda hızlı ve pratik çözümleri ayağınıza getiriyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]