fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy Mutfak Dolabı Yapımı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Yaşam alanlarımızın en önemli olanlarından biriside mutfaklarımızdır. Özelikle bayanlar için mutfak farklı bir anlam ifade eder. Mutfak, bayanların çalışma alanıdır. İşte tam da bu nedenden dolayı mutfak dolapları iyi tasarlanmış, fonksiyonel ve konforlu olmalıdır. Eğer siz de yeni bir mutfak dolabı yaptıracak ya da hali hazırdaki mutfağınızı yenileyecekseniz bahsedeceğimiz önemli ayrıntılara göz atmadan işe başlamayın. Mutfak dolabı tasarımında öncelikle dikkat etmeniz gereken özellik, mutfağın sizin kullanım alışkanlığınıza cevap verir fonksiyonellikte tasarlanmasıdır. Bir mutfağın çok güzel olması demek sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak anlamına gelmez. O mutfakta vakit geçirecek, yemek hazırlayacak olan sizlersiniz. İşte bu gibi durumlarda bizler sizin için özel tasarlamış olduğumuz mutfakları gözler önüne seriyoruz. Dolaplarımız hem çok kullanışlı son sistem ve fonksiyoneldir. Mutfak dolaplarını ve çekmece sistemlerini tasarlatırken mutfak ekipmanlarınızı göz önünde bulundurmanız sizlere kolaylık sağlayacaktır.

İstanbul Bakırköy Mutfak Dolap Yapımı olarak firmamız kurulduğu günden bugüne ürün memnuniyeti, ürün kalitesi ve ürettiği ürünlerin arkasında durması açısından her zaman olumlu referanslar almıştır. Firmamız teknolojik gelişimleri ve sektördeki yenilikleri izleyerek rekabet gücünü artırmıştır. Amacımız her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve müşterilerimize mutfak dolabı ve diğer dolap çeşitleriyle hizmet edebilmektedir. Hedefimiz üretilen ürünlerin söz verilen zamanda teslim edilmesi hızlı ve doğru şekilde üretim yaparak güven kazanmaktadır.

Mutfak dolabı çeşitlerimizden bahsedelim. Membran mutfak dolabımız kapak yüzeyinde farklı modelleri vardır, parlak ve mat olarak düz renk, ahşap desen ve renk seçeneği bol olan bir ürünümüzdür. High Gloss Mutfak seçeneğimizle MDF Lam’dan daha pahalıdır, MDF üzerine PCV preslenerek ve kenarları PVC kaplı kapak çeşidimizdir.  Akrilik Mutfak Dolabı çeşidimiz MDF levhanın üzerine Folyo’nun lamine edilmesiyle yapılan bir ürünümüzdür. Hijyeniktir ve ayna parlaklığı gibi ışıldar mutfağınızdan görsel olarak güzel görünmektedir. MDF Mutfak dolabı çeşidimiz Sunta lam’dan daha kaliteli uzun zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz fonksiyonel bir dolabı çeşidimizdir. Sunta lam dolap çeşidimiz ise tasarım olarak yenilenmiş rahatlıkla kullanabileceğiniz dolap çeşidimizdir. Her bütçeye uygun dolap çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca her bütçeye uygun tasarımlarımızla sizlere özel imal edebilmekteyiz. Bizler siz değerli müşterilerimiz için her gün daha da iyi olmak için gelişmekte, kendimizi yenilemekteyiz. Teknolojiye uygun son sistem her boyut ve büyüklükte özel isteklerinize göre dolap seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sizin istediğiniz doğrultusunda ekleme ve çıkarma yaparak hayallerinizdeki mutfak dolaplarını sizi sunmaktayız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]