fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Belirli dönemlerde aracınızın bakımlarını yaptırmanız gerekir. Bu bakımlar hayati önem taşımaktadır.  Araçlarınızı mevsim geçişleri esnasında bakımını yaptırmanızda fayda vardır. kış ve yaz aylarına geçiş dönemleri mevsim geçişleri olarak adlandırılır. Araçlarınızda bakılması gereken birkaç noktaya yer vermek gerekirse, aracınızın aydınlatma ve sinyalizasyon sistemi kışın yağış ve sis durumlarında hayati önem taşırlar. Bu tertibatlarının gözden geçirilmesi önemlidir. Patlamış ampul ve sigortaların kontrol edilmesi gerekir. Bu kontrolleri İstanbul Bakırköy Oto Servis Bakım Tamiri olarak bizler yapmaktayız. Aracınızla uzun yola çıkacaksanız, şunu unutmayın aracınızda kendi canınızla birlikte sevdiklerinizin de canını taşıyor olacaksınız. Bu yüzden bakımlarını asla arka planda bırakmayın. Aracınızda sizlerin dikkat edeceği hususlar kısaca şunlardır. Aracın yakıt depolarının her daim olabildiğince dolu tutulması, yedek lastiğin sağlam ve hava seviyesinin tam olması, aracımızda battaniye ve atıştırmalık enerji verici yiyeceklerin ve içeceklerin bulundurulması başımıza gelebilecek kötü durumlar için birer kurtarıcı olacaktır. Ayrıca aracınızda bulunması gereken avadanlık, yanında çekme halatı, takoz, zincir veya patinaj engelleyici başka ekipmanlar bulundurmakta gerekir. 

Tatile çıkma planları yapmaya başladığınızda nerede kalacağınızı, ne kadar harcayabileceğinizi hesapladığınız gibi aracınızın da bakımları düşünmeniz ve maliyetlerini hesaplamanız gerekir. Çünkü sizi ve sevdiklerinizi taşıyan aracınızın bakımları yapılmazsa istenmeyen üzücü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.  Yaz ya da kış aylarında aracınıza gerekli bakımları yaptırmak tatil keyfinizin yarı yolda kalmasını önler. Ailece çıkılan uzun yol tatillerinizde çocukların ve kendinizin güvenliği için aracınızın bakımını ihmal etmemeli ve her türlü yol koşulunu gözeterek uzun yol planlaması yapmalısınız. Aracınızın tüm fonksiyonlarının çalışması hem sizin hem de araçtaki kişilerin rahat bir yolculuk yapmasını sağlar. Bu bakımdan bizlerle iletişime geçerek randevu oluşturabilir ve aracınızın bakımlarını yaptırabilirsiniz.

Aracınızla uzun yola çıkmadan önce yaptırmanız gereken kontrollerden bazıları kısaca şöyledir. Aracınızın motor yağının kontrol edilmesi. İstenen özelliklere sahip ve yeterli miktarda olan motor yağı size uzun yolda problem çıkarmayacağı gibi rahat bir performansta sağlar. Motor yağı eksikse veya renk değişimi varsa yağı yenilemeniz gerekir. Bizlerde uygun fiyatlarla bu işlemi gerçekleştiren ekibimiz sizlerin memnuniyeti kaliteli ürünlerle sağlayacaklardır.  Aracınızın soğutma suyunu kontrol etmek ve su eksikse su ilave etmek. Rot ve balans ayarı düzgün olmayan bir araba uzun yolda çeşitli sorunlara neden olur. Bu nedenle rot balans ayarlarını kontrol ederek aracınızın dengede tutmak önemlidir. Bizlerle iletişime geçerseniz tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]