fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Bakırköy’de hizmet vermekteyiz. Trafiğin ve kalabalığın sesi evlerinizi doldurduğunda, kendimizi en rahat hissettiğimiz evde olmak istemeyiz. İşte tam bu sorunları yaşadığınızda ses geçirmeyen korunaklı PVC lerimizle sizlerin yanındayız. Huzurlu evinizin pencere ve kapılarını kapattığınızda sıcaktan, soğuktan ve sesten uzak kalacaksınız. Ayrıca son yıllarda artan hırsızlık olaylarına karşı geliştirilen ve dizayn edilen pimapen hırsız kilidi Sadece pencerelere güç katmak ile kalmaz sizlerin güvenliğini de sağlamaktadır. İstanbul Bakırköy pimapen firması olarak sizlere her türlü hizmeti vermekten onur duyarız. Pencerelerinize taktıracağınız sistemlerin öncelikli olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak biçimde seçilmesine dikkat etmeniz gerekir.  İstanbul Bakırköy Pimapen ile sizde hem evinizin güvenliğini sağlayabilir hem de kaliteyi uygun fiyatla elde edebilirsiniz.

Piyasada birçok markanın plastik doğrama, kapı pencere sistemleri bulunmaktadır. Bunları incelerken size en uygun olanının dışında bazı özelliklerine de dikkat etmeniz gerekir. İdeal bir PVC pencerede cam çıtaları 16 mm ( iki camın arasında bulunan boşluk) olmalı ayrıca, doğrama kalınlığı 70mm, 6 odalı doğrama, dış duvar kalınlığı ise 3,5 mm olmalıdır. Bunların sorularak teyit edilmesi alacağınız malzemenin kalitesi açısından önemlidir. Ayrıca menteşelerin bağlandığı kısmın içinde çelik destek olmalı, Pvc pencere ile doğrama üç ayrı conta ile sağlamlaştırılmalıdır. Bunları örnek istediğinizde ya da araştırma yaparken sormanız alacağınız hizmetin kalitesini ortaya koyacaktır.

Özellikle çift açılımlı pencerelerde kaliteden ödün istemeyin. En ucuz PVC pencere en karsızıdır. Sürgülü sistemlerde fırça contalar kullanılmasını isteyin.  Bunun amacı ısı yalıtımını azaltmasıdır. Bu sistem genellikle dış ortamlarda kullanılmaktadır. Evinizin kuzeye bakan penceresi bulunuyorsa kesinlikle 70mm profiller, güneye bakan pencereleriniz varsa 60mm profiller kullanılmasını isteyin. İstediğinize göre yapılmayan ürünler sizleri bir zaman sonra mutsuz edecektir. Bizim firmamızda böyle bir sorun yaşamazsınız. İşin uzmanın ekibimizle sizleri en iyi şekilde yönlendiriyor ve hizmet veriyoruz. Tek yapmanız gereken şey bizlere ulaşmanız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]