fib.net - firmalar işte burada

Bakırköy Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Bakırköy ilçesinde uzun zamandır hizmet vermekteyiz. İşinde başarılı mimarlarımızla birlikte yaptığımız çalışmalardan hep tam not aldık. İşimizi teknolojinin gelişmesine ayak uydurarak devam etmekte ve sürekli olarak tüm yeniliklere de ayak uydurmaktayız. Son çıkan tüm dekorları ve malzemeleri takip ederek onların müşterilerimize sağlayacağı faydaları inceleyerek onların seçimlerine sunmaktayız.

Yaptığımız tüm çalışmalarda öncelik müşterilerimizin istek ve arzularıdır. Onların bizlerden tam beklentileri, evlerinde ya da iş yerlerinde aradıkları konforun özelliklerini tam belirleyerek hizmet vermek bizim önceliğimizdir. Bunlara örnek vermek gerekirse ev dekorasyonlarında ihtiyaç duyulan kapı ve pencerelerin doğramalarından bahsedebiliriz. Müşterilerimize genellikle önerdiğimiz PVC çift camlı pencere ve kapı sistemleridir. Bu tür çift camlıları tercih yaptırarak onların sıcaktan ve soğuktan sağlayacakları faydaları onlara anlatırız. Evinizi hem ısı hem de ses yalıtımı açısından büyük ölçüde izole etmiş olmak müşterilerin tercihlerini doğru yönde kullanması ile mümkündür.  PVC çift camlı pencere ve kapı sistemleri ile konut içerisinde ki yıllık enerji tüketiminiz %35-40 azalmış olur. Üstelik yıllarca bakım ve onarım gerektirmez. Buda müşterimizin bir kazancı olarak onlara sunulmaktadır. Ahşap doğramalarda her yıl bakım yapmak gerekir. Fakat ahşap doğramalar da sağlıklıdır. Ancak zahmetli ve masraflıdır. Bunlar müşterilerimize tam anlamıyla anlatılır ve tercih onlara bırakılır.

Bizlerin çalışma prensibinde dikkat önemlidir. Örneğin; PVC pencere ve kapı sistemleri yapımında köpük dolgusunun tam ve muntazam olmasına dikkat etmek önemlidir. Duvar bağlantılarının izolasyon bantları ile kaplanmış olmasını sağlamak kaliteli bir işin ortaya çıktığını ortaya koyar. Kapıların altlarının yer döşemesi ile maksimum 1 cm. fark bırakırız. Bu farka da kapı altı esnek süpürgeliğini yaparız. Dekor işi denildi mi İstanbul Bakırköy Tadilat ve Dekorasyon akla gelmektedir. Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]