fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu her şehirde olduğu gibi İstanbul’da da güvenliği sağlamak çok zor. Bu yüzden İstanbul Başakşehir Alarm Güvenlik Kamera sistemlerinin en sık kullanıldığı yerler arasındadır. Hırsızlık olaylarına bu kadar sık rastlanırken kendimizi, sevdiklerimizi, mal varlığımızı, iş yerimizi kısacası tüm yaşam alanlarımızı korumak için bireysel yâda kurumsal tedbirler almalıyız. Bu tedbirlerin başında alarm sistemleri, kamera sistemleri ve çeşitli güvenlik önlemleri gelmektedir.

Hayatın koşuşturmacası içinde evimizde, işyerimizde olanları takip edebilmemize olanak sağlayan kamera sistemleri sayesinde günün her saatinde hem evimizde ailemizin ne durumda olduğunu görebilir hem de iş yerlerimizde çalışanlarımızı kontrol edebiliriz.7 /24 izleme yapabileceğimiz bu sistem sayesinden aklımız ne evde nede iş yerinde kalır. Çalışanlarınızın performansını takip edebilir yâda iş yerinizde gerçekleşen hırsızlık olaylarında hırsızın görüntüsüne, kimliğine ulaşabiliriz. Bizim için hayati önem taşıyan bu yöntem emniyet görevlilerinin işini de büyük ölçüde kolaylaştırır. Kayıt sistemi sayesinde geriye dönük izlemelerde yapabiliriz. Bu da kamera sistemlerinin en önemli avantajları arasındadır.

Yaşam alanlarımıza kurulmuş olan alarm sistemleri ise yangın, su baskını, hırsızlık, gaz kaçağı, acil sağlık sorunları gibi pek çok konuda devreye girip duruma göre polis, itfaiye, ambulans vb. arayarak bilgilendirebilir. Alarm izleme sistemi sayesinde 7/24 izlenmekte olan mekânda fark edilen her tehlikede önce siz aranırsınız onayınızdan sonra kolluk kuvvetleri bilgilendirilir. Hatta uzun süren elektrik kesintilerinde de bilgilendirme yapılır. Günün her saati hizmette olan çağrı merkezine bağlı sistem sayesinde olabilecek en kısa zamanda soruna müdahale edilir.  Hırsızlar için son derece caydırıcı bir sistem olan alarm sistemleri diğer felaketlerde son derece etkili çözümler üreterek imdadımıza yetişir.

Bireysel ve kurumsal güvenlik ihtiyaçlarınızı teknoloji odaklı, çağdaş ve dünya standartlarına uygun cihazlarla sağlarken sürdürülebilir ve ekonomik bir şekilde sizi ve yaşam alanlarınızı korumayı amaçlıyoruz. İstanbul Başakşehirde bulunan firmamız uzun yıllardır alarm, güvenlik ve kamera sistemleri alanında çalışmaktadır. Firmamız bünyesinde yapılan tüm işler garantimiz altındadır. Kurulum yapıldıktan sonrada istediğiniz her zaman bize ulaşabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]