fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Araç Kaplama Giydirme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Başakşehir Araç Kaplama Giydirme


            Son model araçlarda gördüğümüz ve yüzlerce metreden fark edilen metalik kaplamalar, uzmanlık isteyen ve kaliteli folyo malzemesi gerektiren hizmetlerdir. Firma olarak, son model araçlar için ve diğer bütün araçlar için, metalik kaplamalı folyo, mat folyo ve tırtıklı folyo kategorisinde, en iyi araç giydirme hizmetini veriyoruz.

Mükemmel Sonuç

            Her işte olduğu gibi bu işte de en önemli noktalardan biri, ön çalışmadır. Aracınız için en uygun renk ve model özelliklerine sahip olan otomobil kaplama işlemleri, firmamız tarafından pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kaplama rengi, folyo modelleri ve iki renk seçenekleri, bu kategoride tercih edilmektedir. Firmamızın geniş kataloğundan, istediğiniz folyoları, kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

İşçilikte Son Nokta

            Bu sektörde en önemli konu tabii ki aracın kaplanması işlemidir. Aracın kaplanmasında, işçilikte en son noktaya gelmiş elemanlar tercih edilmektedir. Folyo kaplama işlemlerinde, aracın kıvrımları, folyonun çeşidi ve aracın büyüklüğü, fiyatta belirleyici rol oynamaktadır. Her türlü aracı rahatlıkla giydirebiliriz. Giydirme işlemlerinde elemanlarımız, folyoları aracı tamamen kaplayacak şekilde kesmektedir. Mesela, kapılar kaplanacaksa, her iki kapıyı kapatacak şekilde folyo kesilir. Fazlalıklar dışarı taşmayacak şekilde kesilir ve içe doğru yapıştırılır. Lambalar, kapı aksamları ve diğer aksamlar, bu işlem öncesinde çıkarılır.

            Çukur yerlere gelindiği zaman, ustalık ortaya çıkar. Çünkü bu kısımlar oldukça zordur. Profesyonel ustalarımız, istediğiniz mükemmel kaplama işlemini, kolay bir şekilde uygulamaktadır. Görselliği mükemmel hale getiren ve güneşin yakıcı etkilerinden aracınızı koruyan bu özel kaplamalarla, aracınızın değeri artacaktır. Kaporta kısımlarında meydana gelen yırtılmalar, daha sonra tamir edilebilir. Aynı model ve renk özelliklerine sahip folyolarla, yırtılan veya açılan folyoların tamiri çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Isıtılarak çıkarılan eski folyonun yerine, aynı renk ve özelliklere sahip folyolar, aynı ustalıkla yapıştırılmaktadır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]