fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Birçok alanda kullandığımız bilgisayarların hayatımızdaki yeri oldukça geniştir. Laptoplarımızı ise sürekli yanımızda taşıyarak tüm bilgilerimizi, önemli dosyalarımızı vb. şeylerimizi yanımızda bulundurabiliyoruz. İşlerimizin düzenli ve çabuk olmasını sağlayan bu cihazlar aşırı ısınma, ekranın bir anda kapanması, Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması, işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması gibi sorunlar ile karşılaştıklarında onlara gereken özeni göstererek uzman kişilerden yardım almanız gerekir. İstanbul Başakşehir Bilgisayar ve Laptop Tamiri firması adıyla bizler işinde uzman bir kadro ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bizlerle çalışmaktan büyük keyif alacağınız gibi memnunda kalacaksınız. Bilgisayarınızın yenilenmesi anlamına gelen her türlü donamını ve bakımı sizlere sunuyoruz.

Bilgisayarlarınızın her türlü sorununda bizlere ulaşarak çözüme kavuşabilirsiniz. Sizlere en çok verdiğimiz hizmetlerden bir tanesini anlatmak isteriz. Bilgisayarın harddiskini değiştirme oldukça zor ve dikkat isteyen bir iştir. İki farklı harddisk vardır. Biri 3.5 inç diğeri 2.5 inç’tir.  3.5 inç olan hardiskler (diğer adı ile hdd) masaüstü pc ler için yapılmışlardır.  Bu inçler 2.5 inç hdd’lere göre daha büyük, kalın, ağır aynı zamanda seslidirler. 3.5 inç hddler masaüstü bilgisayarlar için yapılmışlardır.  Masaüstü pclerin kasalarında takılmak için önceden yerleri bulunduğundan hiçbir sorun yaşatmazlar.

 Bir diğer hardisk 2.5 inçtir ve laptop yada notebooklar içine girebilecek şekildedir.  Ayrıca 2.5 inç hddler genelde 3.5 liklere göre daha yavaştırlar. Tabi bazı istisnalarda bulunmaktadır. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların farkını öğrendikten sonra hddyi değiştirirken dikkat edilmesi gerekenler önemlidir. İlk dikkat edilmesi gereken şey bilgisayarınızda takılı olan hardiskin bağlantı türünü belirlemektir. Bizler bu konuda oldukça titiz çalışmaktayız.  Bunun için ya program kullanırız veya daha kesin olarak içini açıp hardiskin bağlantı kablolarına bakarız. Bizlerin çalışma prensibinde müşteri memnuniyeti ve sorunu kökten çözme temel şartlarımızdandır. Bilgisayarlarınızla ilgili her sorunda bizleri arayabilirsiniz.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]