fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Boyacı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İşinde başarılı boyacı ustalarımızla hizmetinizdeyiz. Hızlı çalışma prensibimizle aldığımız işlerde temiz ve güvenilir iş tesliminin yanında en kısa sürede teslim etmekte bizim için önemlidir. Yaşadığımız mekanları hem içinin hem de dışının estetik bir görünüm kazanması ve sağlıklı bir şekilde korunabilmesi için çalışmalar yapmaktayız. Her mekanın güzel görünebilmesi için iç ve dış cephe boyama işlemleri son derece önemlidir. Burada yalnızca yalıtım ya da estetik amaçlı düşünülerek bu işlem yapılmamalıdır. Her türlü seçeneğe dikkat ederek uygun bir karar verilmesi sağlanmalıdır. Yapılacak olan iç ve dış cephe boyamasının zaman içerisinde bozulmaması için çevre şartlarına uygun ve kaliteli bir boya seçilmesi önemlidir. Bunun yanı sıra kullanım detayları konusunda son derece dikkatli olunmalıdır. Ayrıca iyi bir boyacı ustası ile çalışmakta büyük bir önem taşımaktadır. Duvar boyama işlemlerinde tercih edilen noktalar genellikle dekorasyon ve koruma amaçlıdır.

Dış cephe boyasının dayanıklılığı karşılaşmış olduğu zorlu şartlara bağlı olarak değişmektedir. Çünkü iç cephelerde bu tarz zorluklar güneşe ya da yağışa maruz kalma gibi zorunlu şartlar görünmemektedir. Bunun dışında dışarıdan gelen olumsuz şartlarda eklenmesi önemlidir.  İç cephelerde ise yenilenme süresi konusunda sabit bir zaman dilimi yoktur. Ancak Türkiye’de genellikle 3 yılda bir kez iç cephe boyası tekrarlanır. Ancak kullanıcıların iç cephe boyası konusunda değişikliğe gitmesindeki en önemli etken değişen renk trendleri ve ev dekorasyonunda yaşanan değişikliklerdir. Kişinin kendi evini yeniliklere açık tutması da başka bir etken olarak sayılmaktadır.  Bunun yanı sıra mekan sahipleri kirli ve kullanıma bağlı yıpranan boyalarda yenilik yaratılabilmesi ve evlere yeni bir hava katılabilmesi amaçlı olarak bu işlemler gerçekleşmektedir.

Bu tür değişiklikler yapmak istediğinizde bizleri aramanız yeterli olacaktır. Bizlerle görüşmeden boya işine girişmeyin.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]