fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Başakşehir'de başarıyla performans sergileyen bir firmayız. Kaliteli ürün, güvenilirlik, işi zamanında teslim etme gibi faktörleri ön planda tutmaktayız. Türkiye genelinde bu işi yapan birçok firma vardır. Fakat her firma işine Sadık olmamaktadır. Sizde bunu düşünerek çalışma yapacağınız firmayı iyi incelemeniz gerekmektedir. Montalama yaptırmaya karar verdiğinizde firmaların müşteri portföylerini inceleyiniz. Bu sizin bizimle çalışma nedenlerinizden biri olacaktır.

Mantolama yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar vardır. Örneğin dış cephe mantolama yaptırırken, mantolamada ısı yalıtım levhasının kaç cm olacağı önemlidir. En az 3 cm olmalıdır. İstanbul Başakşehir dış cephe mantolama firması olarak ısı yalıtım levhası üzerinde en az 6 adet 12 cm lik PVC dübel kullanırız. Ayrıca ısı yalıtım levhası yapıştırıcısının da kaliteli olması önemlidir ve biz firma olarak kaliteli ürünler kullanmaktayız. Firmamızda dış cephe mantolama yalıtım levhalarının beyaz siyah ve Gri olanları mevcuttur. Müşterinin isteği doğrultusunda renk kullanımı uygulanır. 6.50 m nin üzerinde olan binalarda 22-24 dansite ısı yalıtım levhası asla kullanmayız. Sizlerin dikkat etmesi gereken bir diğer nokta ise mantolama uygulamasının dairesi’nin içinden yapılmamasıdır. Firmamızın yapmış olduğu mantolama çeşitleri; iç cephe mantolama, dış cephe mantolama, ortadan mantolama, döşemelerde mantolama, çatılarda mantolamadır.

Teknolojinin gelişmesiyle gelen mantolama uygulama oldukça yaygındır. Özellikle özel dış cephe mantolama yapılmaktadır. Bu Mantolamanın amacı bina kabuğunun ısı yalıtım malzemesi ile kaplanmasıdır. En çok tercih edilen yöntemdir.

Firmamızın en çok yaptığım çalışmalardan bir tanesi de çatı mantolamadır. Bu çalışma her firma tarafından yaptırılmamalıdır. Dikkat edilmesi gereken unsurlar şunlardır. Çatı arasında betonarme döşeme üzerine uygulanması şarttır. Aynı zamanda çatı ve mantolama arasında havalandırma sağlanmalıdır. Her türlü binada uygulanabilir. Ayrıca çatı arasında mevcut ısı yalıtımı yenilenirken veya teras çatı üzerine bir kırma çatı ilave edilirken de uygulanabilir. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta da saçakların çatı örtüsü ile döşemenin birleştiği noktalarda Mantolama malzemesi havalandırmayı engellemeyecek şekilde olmalıdır. Saçakta bırakılan boşluk sürekli kalacak şekilde mantolama malzemesi üzerinde boşluk bırakacak şekilde yapılmalıdır. Dikkat edilmesi edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de, döşeme üzerine serilen mantolama duvar üzerine bindirilerek duvar ile ilişkilendirilmelidir. Böylece ısı köpükleri yok edilmiş olacaktır. Firmamız çalışma yaparken tüm boruları ne tür montalama  yapacağını önceden belirler. Bu da işin daha hızlı ilerlemesini sağlar. Uygulama yapılacak alan düzgün değilse tesviye şapı ile düzgün bir yüzey elde edilmelidir. Firmamız Yaptığı tüm işte dikkat ve konsantrasyonu bir arada tutmaktadır. Böylece yaptığı işlerde başarısız olma şansı yoktur. Bizimle çalışmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]