fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Doğalgaz tesisatı ile ilgili boruların döşenmesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmek gerekir. çünkü bu tesisatın dikkatsiz döşenmesi istenmeyen gaz kaçaklarına sebep olabilir. Tabi buda ölümlere davetiye çıkarır. Tesisatı döşerken sızdırmazlık önemlidir. Tüm bağlantılarda sızdırmazlık malzemeleri ve sızdırmazlık macunu, keten gibi malzemelerin kullanılması önemlidir. Gerekli yerlerde gerekli malzeme ustalarımız tarafından kaliteli ürünlerle sağlanır. tüm doğalgaz tesisatlarının projeye uygun olarak döşenmesi ve belgeli mühendisler tarafından çizilmesi önemlidir. En önemli koşul olan tesisatın döşenmesinden sonra gaz kuruluş yetkilileri tarafından doğalgaz tesisatını test edilmesi gerekli önlemler eşliğinde yapılır.

Tesisatın bir diğer önemli noktası olan tüm boruların ve doğalgaz tesisatını oluşturan elemanların korozyona ve mekanik darbelere karşı tam korunmuş olmasıdır. Ekibimiz bu tür unsurlara daha fazla önem vermektedir. gaz taşıyıcı çelik borular binaya bir noktadan girmelidir. Elektrik akımlarını karşı uzaklıklarının ayarlanması ve yalıtım işlemlerinden başarıyla geçmiş olması önemli bir diğer faktörlerdir. Bu tesisatın güvenliğini oluşturur. Doğalgaz tesisatına ait boruların erişilebilir olması acil durumlarda müdahale edilmesini kolaylaştırır. Dönemsel kontrollerin yapılması da önemlidir.

İstanbul Başakşehir Kalorifer ve Doğalgaz Tesisatı firması olarak yaptığımız döşemelerde gaz kaçak dedektörüne ayrı bir özen gösteririz. Bu dedektörün işlevi ortamdaki gaz sızıntısı yoğunluğunu ölçmektir. Gaz sızıntısı belirli bir değere ulaştığında, ışıklı ve sesli uyarı mekanizması devreye girer. Böylelikle zehirlenme, patlama ve yangınlara karşı bir önlem sağlanmış olur. Firmamız bu dedektörü kuğu tesisatlarda kullanmakta ve sizlerin yaşamını önemsemektedir.  Dairenizde, apartmanınızda, iş yerinizde acil doğalgaz tesisatın tamiri gerekiyorsa bizi aramanız yeterli olacaktır. Oraya hemen uzman ekiplerimizi yönlendirerek gereken bakım ve onarımı gerçekleştiririz. Sizler işinde uzman bir ekibi işinizin başında görmek istiyorsanız bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]