fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde hizmet veren, uzman bir ekiple faaliyet gösteren bir firmayız. Taşınmaya karar verdiğinizde bizimle iletişime geçerek sizlere taşınma konusunda yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.  Firmamıza en çok gelen sorular arasında eşyalarımı ben toplasam yinede taşırken garanti veriyor musunuz? Sorusudur. Tabiki firmamız taşıma konusunda size yardımcı olacaktır.  Fakat sizlerin kullandığı malzeme ile bizlerin kullandığı malzeme farklı malzemelerdir. Bu yüzden sizlerin kolilediği  eşyalara garanti veremiyoruz.  Bu nedenle iyi bir paketleme yapmalısınız. Eğer risk almak istemiyorsanız bırakın bizim teknik ekibimiz eşyalarınızı toplama işini yapsın.  Fiyat konusunda bir sıkıntınız olmasın. Çünkü Başakşehir evden eve nakliyat firması olarak en uygun fiyatlarla sizlere yardımcı olmaktayız. Evinizdeki koltuklarınızı paketleme, gardırop sökme gibi tüm büyük eşyalarınızı özenle sarıyor ve korumalı araçlarımıza dikkatle yerleştiriyoruz. Bunun dışında beyaz eşyalarınızı korunaklı özel kolilerle koyarak taşımasını gerçekleştiriyoruz. Küçük eşyalarınızı ise ekibimiz küçük kolilere yerleştirerek özenle ayırıp araçta gerekli yerlere koyuyoruz. Bu işlemler güvenilir ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Şirketimizin en yoğun olduğu günler Cumartesi ve Pazar günleridir. Bu sebepten taşınmaya karar verdiğinizde sizlere istediğiniz günü ayarlayabilmemiz için önceden bizimle iletişime geçmelisiniz. Eğer gün konusunda esnek davranabiliyorsanız hafta içi bir gün belirlemenizi tavsiye ederiz. Çalışıyorum diye düşünmeyin. Taşıma işlemimiz şehir içi ise bir günde eşyalarınızı taşıyor, yeni yaşayacağınız yere yaşam alanı oluşturulacak şekilde dizayn ediyoruz.  Ev sahibinin önemli özel eşyalarını kendisi olmadıkça taşımıyoruz. Örneğin kasa gibi. Bunların garantisi için ayrıca bir anlaşma yapılmalıdır.

Şirketimizin klima sökme, klima takma gibi işleri üstlenmemektedir. Bunları sahip olduğunuz markanın ekipleri yapmalıdır. Makinenin garantisinin bozulmaması ve her hangi bir zarar görmemesi için bu elektronik eşyaların firmaları tarafından işlem görmesi daha iyi olacaktır. Sizlerin bizleri aramasıyla sizi zor bir işten kurtarıyoruz. Taşımacılık bizim işimiz bırakın biz yapalım.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]