fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Başakşehir ilçesinde sizlere en iyi hizmeti sunmak için deneyimli kadromuzla sizlerin hizmetinizdeyiz. Sadece Başakşehir çevresinde değil, Anadolu ve Avrupa Yakasının her yerinden bizleri arayarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Kalabalık bir müşteri potansiyeline sahip olan İstanbul Başakşehir Klima Servisi olarak biz, müşterilerimizin klimalarının bakım zamanı geldiğinde onları arayarak, klima bakımlarını yeniliyoruz. Ayrıca bu hizmeti vermeden önce müşterilerimizin taleplerini bir formla değerlendirerek hatırlatma hizmeti oluşturuyoruz. Böylelikle sizlerin yoğun iş temposu nedeniyle unutabileceğiniz her türlü bilgiyi biz size hatırlatıyoruz.

Bazı sebeplerden dolayı klima, bakım zamanı geldiği halde klimalarınızın bakımını yaptırmamanız durumunda klimanızda tamiri güç ve daha masraflı olacak sorunlar oluşması kaçınılmazdır. Özellikle klimalarınızın orijinal parçalarında sorun yaşamamanız adına cihazınızın periyodik bakımlarına önem vermeniz daha fazla para kaybetmemeniz açısından özenle üzerinde durulması gereken bir konudur. Bunun yanı sıra klimalarınızda biriken toz parçaları ve bakterilerin kullanıma başladığınız zaman hastalık yapmaması bakımından da bakımını kullanmaya başlamadan evvel yapmanız gerekmektedir. Önceki kullanımdan kalan bakterilerin size tekrar hastalık etkeni olarak dönmemesi açısından bu konuya dikkat etmeniz gerekir.

Bizlere en çok sorulan sorulardan bir tanesi klima bakımının ne demek olduğudur? Bununu tanımını şu şekilde yapmak faydalı olacaktır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması gerekmektedir. Bir başka soru ise Bakımını yapmasak ne olur? Sorusudur. O zamanda klimalarınızın verimi düşecek, enerji sarfiyatını arttıracaksınız. Enerji tüketimi artacağından yüksek fiyatlarda elektrik faturasıyla karşılaşacaksınız. Buda sizi maddi açıdan sarsacaktır. Bizleri arayarak bu tür sorunlardan kurtulabilir, daha sağlıklı bir ortamda yaşayabilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]