fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Başakşehir Mobil Lastikçi
  • Başakşehir Mobil Lastikçi
  • Başakşehir Mobil Lastikçi
  • Başakşehir Mobil Lastikçi
  • Başakşehir Mobil Lastikçi
  • Başakşehir Mobil Lastikçi

Aracımızla seyir halindeyken hiç istemesek de kimi zaman lastik patlaması ya da havasının azalması gibi durumlarla karşı karşıya gelebiliyoruz. Üstelik yolculuk öncesi ne kadar önlem alsak da bazen küçük bir çivi tüm günü mahvetme gücüne sahip olabiliyor. Yolda kalan aracımız; yetişmemiz gereken önemli bir toplantı, hastane randevuları ya da keyifli bir tatil yolculuğunu sekteye uğratabiliyor.

Tüm dikkate ve alınan önlemlere rağmen zaman zaman başımıza gelen bu durum ne yazık ki gelmeye de devam ediyor. Küçük bir çivi, bir cam kırığı ya da yolda bulunan çukurlar var olmaya devam ettiği sürece bu gibi sürprizlere hazırlıklı olmalıyız. Peki bir sabah uyandığımızda aracın lastiğinin inmiş olduğunu gördük, ne yapmalıyız? Ya da işe yetişmeye çalışırken aniden lastikten gelen bir ses duyduk? Acaba arabanın başında mı beklemeli yoksa yardım aramak için saatler mi harcamalıyız? Hangisini tercih edersek edelim her iki durumun da can sıkıcı olduğunun farkındayız. Bu yüzden böyle bir olay sırasında ilk olarak sakin kalmalı daha sonrasında da problemimizi dakikalar içinde halledebilecek çözüm yollarına yoğunlaşmalıyız.

İşte bu sırada devreye mobil yardım kapsamında bulunan mobil lastikçi hizmetleri giriyor. Aracın markası, modeli ya da büyüklüğü ne olursa olsun yardım alabileceğiniz mobil lastikçi hizmeti ile saatler boyu açık lastikçi aramak ya da arabanın başında yardım gelmesini beklemek zorunda değilsiniz.

Tek bir telefonla mobil lastikçi destek hattımıza ulaşarak aracınızın bulunduğu konuma anında bir ekip yollanmasını isteyebilir ve probleminizi kısa süre içerisinde çözebilirsiniz. Kendinizi yormadan, yüksek maliyetler altına girmeden ve en önemlisi gününüzden çalmadan talep edebileceğiniz bu hizmet ile tam donanımlı araçlarımız ve ekip arkadaşlarımız size yardımcı olmak için bekliyor. Aradığınız andan itibaren 7 24 lastikçi olarak dakikalar içerisinde bulunduğunuz konuma geliyor, hızlı ve ekonomik çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]