fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Mutfak Dolabı Yapımı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Mutfak dolabı yaşam alanlarımızdan en önemlilerinin içerisindedir. Özellikle bayanlar için mutfak dolaplarının kullanışlı, uyumlu, konfor ve uygun maliyetli olması gerekmektedir. Bizler sizin için bunları göz önünde bulundurarak sizler için temizliği kolay, parmak izi bırakmayacak, bütün malzemelerinizi içerisinde sığdırabileceğiniz tasarımlar üretmekteyiz. Sizlerin de önerileri ile kendimizi sürekli yenileyen, teknolojiye uygun dolaplar tasarlamaktayız. Firmamız adına belirlemiş olduğumuz kavramlar sayesinde İtalyan mutfak dolabı mantığını, modellerini benimsemiş dünyaya açılmış durumdayız.  Mutfağınız da hem konforlu hem de özgün bir o kadar da modern tasarımlarımız sayesinde mutfağınızdan çıkmak istemeyeceksiniz. Mutfak dolaplarımızın hiçbiri birbirine benzememektedir.  Benimsemiş olduğumuz kavramlar sayesinde her gün bir adım ileriye gitmekteyiz.

Bizimle yolu kesişen herkese heyecan ve ilham verecek bir dünya yaratmak için çalışıyoruz. Bunu yaparken ülkemizin ve dünyanın çeşitli yemek ve yaşam kültürlerini ve günümüz tasarım dünyasının en iyi ürünlerini bütünsel bir yaklaşımla bir araya getiririz. Yarattığımız bu yenidünyada vaat ettiğimiz yaşam kalitesini oluşturmak için dikkate aldığımız birbirinden farklı ancak birbiriyle uyumlu kavramlar vardır. Doğallık, beslenme ve yemek kültürleri, bütünsellik, tarım ve üretim, ustalık ve zanaat, iyi yaşam, tasarım, ilişkiler ve etkileşim bu kavramların en başında gelmektedir. Bize göre mutfak, birbiriyle paylaşacak şeyleri olanlarla, o şeylere ortak olmak isteyenlerin buluştuğu, dostlukların sevgilerin ifade bulduğu alandır. Yemek ve sofra ritüellerini oluşturan tüm adımları bu kavram içinde ele alır bu kavramla uyumlu mekânlar sunmak için çalışırız. İnanıyoruz ki çalışmalarımızın asıl başarı ölçüsü, yaratılan mekânların fiziksel unsurlarından öte, o mekânda yaşanacak deneyimlerin, keşiflerin niteliğine ve zenginliğine katkıda bulunabilmektedir. Yemek ve sofra alanı işimizin odağını oluşturur.  Tasarım gerek estetik gerekse işlevsel tüm yetkinliklerimizi bir araya getiren disiplindir. Müşterilerimizin en ve diğer yaşam alanlarına uygun çözümler üretirken, farklı bütçe ve estetik tercihleri dikkate alan seçenekler sunarız. Bir arada sunduğumuz ürünler ve sistemler, uzun yıllar eskimeyecek yaratıcı fikirler ve birbirini tamamlayan tasarım öyküleri içerir.

İstanbul Başakşehir Mutfak Dolabı Yapımı olarak burada yenilik, özgürlük ve paylaşım var. Yerkürenin doğal tatlarını incelikle işleyen iyi yemek kültürüyle ruhunuza iyi gelen yenilikle beslenen ve besleyen, yaşam alanlarınızda özgür hissetmeniz için tasarlayan. Doğa ve insana saygı duyan, mekânla bütün hissedeceğiniz anları bir araya getiren birlikte keyif ve mutluluk üreten bu özgün platformda, kendinizi olduğunuz gibi hissetmeye gönlünüzce üretmeye sizleri de bekliyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]