fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Pilates Salonları

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Başak Şehir Pilates Salonu olarak, sağlıklı yaşamı hayatlarının içine tümüyle sokarak dengeli beslenmeyi felsefe edinmiş, doğru duruş, doğru nefes, doğru konsantrasyon ile hayatlarını daha düzenli yaşamayı sizlere öğreten uzman kadromuzla sizlerin yanındayız. Amacımız pilatesi sizlerin yaşamı içine sokarak, vücut farkındalığı, enerji akışı, esnek bir duruş ve zihinsel konsantrasyonunuzu kontrol edebilmenizi sağlamaktır. 

Pilates kısaca; tüm vücudu kapsayan egzersizleri bir araya getirip geliştirerek, zihin ve vücudu bir noktada toplayan, nefes, düzgün form, etkin hareket kalıplarına dikkat ederek dengeyi ve koordinasyonu arttıran bir spordur. Sağlıklı yaşamı hayatınıza sokmak ve stresli ortamlardaki stresinizi boşaltmayı öğrenmek istiyorsanız, bu spor tam size göre. Sonumuzda sizlerin eğitimiyle ilgilenen tüm eğitmenlerimiz sertifikalı ve uzun zamandır bu dalda eğitenlik yaparak uzmanlaşmış kişilerdir. Bu spora yönelirken şu sorunun cevabını bilmekte fayda vardır. Pilatesin vücudumuza ne kadar faydası olur?

Duruş bozukluklarını düzeltebilirsiniz.

Sıkı ve ince bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz.

Boyun, bel fıtığı, skolyoz gibi rahatsızlıkları, bedendeki negatif etkenleri rahatlatabilirsiniz.

Vücut yapısı olarak daha konforlu bir hayat yaşayabilirsiniz.

Bedeninizdeki katılıkları çözebilirsiniz, vücut esnekliğini arttırabilirsiniz.

Kilo fazlanız var ise kilo verebilirsiniz.

Nefes tekniği öğrenip, nefesinizi açabilirsiniz.

Zihninizi rahatlatabilirsiniz.

Pilates kaslarımızı uzatarak çalıştıran bir egzersiz disiplinidir. Özünde duruş bozukluklarını giderirken, hızla da vücudumuzu şekillendiren ve forma sokan bir çalışma sitilidir. Merkezimiz de pilates eğitimleri veren tecrübeli spor hocaları ile birlikte çalışmaktayız. Sıkı formda bir vücut ile dik durmamızı sağlayan pilates, kendine güvenli bir duruşla birlikte güç ve esnekliğin bedendeki duruşumuzu müthiş hissetme halimizdir.

Pilates 100 yıllık geçmişe dayanan vücudu korumaya ve geliştirmeye dayanan fizyoterapidir. Özelliklede bel ağrısı yaşayanlar için önerilmektedir. Ayrıca omurilik için harika bir egzersizdir. Omurganızın yapısını esneterek ağrılarınızı azaltır. Etkisini görmek için her gün düzenli şekilde yapmak gerekir. Pilatesin hareketleri vücuttaki yağları eritip, kasları şekillendirerek, bölgesel zayıflamada büyük etkeni vardır. Yeni başlayanlar için zor gibi görünse de ilerde elde edecekleri görüntü bunlara değecektir. Zamanla basit, eğlenceli ve rahatlatıcı bir egzersiz olarak nitelersiniz. Düzenli şekilde yaptığınız zaman bedeninizdeki farkı fark edeceksiniz. Pilatesin temel hareketlerini bilmek, egzersizi kolaylıkla ve doğal akışı ile yapmanızı sağlayacaktır. Pilates hareketlerini bizlerle birlikte yapmak, deneyimli kadromuzdan yararlanmak istiyorsanız bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizler sizleri burada görmekten büyük keyif alacağız.

Pilates yaparken yapılması gereken hareketler kısaca belirtmek gerekirse; pilates göbek hareketleri, gerilme hareketleri, hundred hareketleri, bel hareketleri, bacak hareketleri, kalça hareketleridir.  Bütün bu hareketler sağlığımız için çok verimli hareketlerdir. Bu hareketleri yaptıktan sonra vücudunuzdaki rahatlamalardan çok memnun kalacaksınız. Artık kendinize zaman ayırın. Siz kendinize önem verirseniz vücudunuzda size verir. Sağlıklı bir yaşama evet demek için bizlerle bağlantıya geçin. Pilates sporuyla hem kendiniz hem sevdikleriniz yeni bir yaşama merhaba desin.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]