fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Uzun zamandır, pimapen sektöründe hizmet vermekteyiz. Kullandığımız kaliteli ürünlerle hizmet farkı yaratmaktayız. Birçok pimapen işiyle uğraşan firmalar elbette ki vardır. Fakat müşteri memnuniyetini temsil etmeyen kaliteli ürünler sunmayan bu firmalar bu sektörde çok fazla tutunamadan kayıp gitmektedir. Sunduğumuz hizmet anlayışıyla PVC pencerelerde mutlak bir güven teşkil etmekteyiz. Kullandığımız ürünlerden PVC Pencere güvenlik sistemleri en fazla dikkat çeken ürünlerimizdendir. Burada ki amaç kalabalıklaşan ve hırsızların çok olduğu İstanbul’da hem güvenle otura bilmek hem de sıcak, soğuk ve sesten etkilenmeden yaşamımızı sürdürebilmektir.

Bu sistemleri yaptırmaya karar verdiğinizde dikkat edilmesi gerekenler kısaca; PVC pencere sistemlerinden mutlaka mantar başlık pim bulundurun. Isıcam seçiminizi lamine cam olarak yapın. Bu camlar çatlasa bile dağılmadığı için çocuklarınız ve sizin için daha güvenlidir. Göbekten kilit kolları tercih edin. PVC pencerelerin önüne motorlu panjur taktırmak güvenliğinizi arttıracak ve kendinizi daha güvenli hissedebileceksiniz. Bu tür hizmetlerde de bizlere başvurmanız en doğru seçim olacaktır.

İstanbul Başakşehir pimapen firması olarak, kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere ulaşmamız için bizleri arayınız. Kullanılan PVC pencereler hakkında bilgi sahibi değilseniz kısaca ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere ulaşın.

Yeni sistemlerden biri olan Argon gazlı ısıcamlarda seçiminize göre size sunulmaktadır.  Peki bu argon gazı nasıl bir şeydir? diye soruyorsanız. Yalıtım camı ünitelerinin ara boşluğundaki kura hava yerine bu boşluğa Argon gazı doldurulur. Burada meydana gelen ısı camdır. Renksiz, kokusuz, asal bir gazdır. Patlamaz ve yanmaz. Toksit etkisi ya da çevreye zararı yoktur. Herhangi bir madde ile bileşik oluşturmaz.  Bu gazın en önemli özelliği ısı geçirgenlik katsayısı düşük olduğundan kış aylarında ısının dışarıya girmesine ve çıkmasına izin vermez. Firmamızı arayarak istediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]