fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Evinizde yaptırmak istediğiniz her türlü tadilat ve dekorasyon işini bizler işinde deneyimli kadromuzla birlikte yapmaktayız. İstanbul Başakşehir Tadilat ve Dekorasyon olarak, geniş bir müşteri potansiyeline sahip bir firmayız. Yaptığımız her türlü çalışmada müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Evlerde tadilat ve dekorasyon dendi mi ilk akla banyo ve mutfak gelmektedir. Buralardaki ince çalışmalar oldukça oyalayıcı ve masraflıdır. Fakat eski binalarda bu kaçınılmaz bir iştir. Tadilat yapılacak yere karar verildiyse öncelikli olarak bir araştırma yapmanızı öneririz. Bu araştırmayı her yönüyle yapın. Tadilat yapacağınız yer örneğin banyo ise tüm istediğiniz banyo malzemelerinin fiyatlarını, işçi masraflarını, boruların değişim fiyatlarını ya da kısaca yaptırmak istediğiniz her şeyin fiyatını alın. Bizimle bağlantıya geçtiğinizde bizden daha iyi hiçbir firmanın olmadığını anlayacaksınız. Deneyimli ustalarımız, başarılı mimarlarımızla biz bir numarayız. Kullandığımız malzemenin kalitesi ve size verdiğimiz süre içerisinde teslimimiz bizim kalitemizdir.

İstanbul Başakşehir Tadilat ve Dekorasyon olarak sizlere evlerinizde yapacağınız dekorlara yardımcı olmak adına küçük bilgiler vermek isteri.  Örneğin; Banyo ve tuvaletinizde elektrik tesisatı yapılırken boat bulundurmayın ve mümkünse elektrik düğmelerinizi dışarıda isteyin. Banyo da kullanacağınız prizlerin ise sızdırmaz, kapaklı ve topraklı olmasına özen gösterin. Bizlerin dikkat ettiği bu hususlara sizlerde dikkat edin.

Su tesisatınızın yapımın da ise en önemli şey yerde 2 tane yer sifonu bulunması ve akıntı yönünün yer sifonlarına göre olmasıdır. İşinde uzman olmayanların elinden çıkan düzensiz işlerde bu akıntı yönüne dikkat edilmemekte ve sonra sorun yaşanmaktadır. Giden su tesisatınız da esnek hacimsel borular, gelen su tesisatınız da ise plastik ya da metal alaşımlı plastik boruları tercih etmeniz önemlidir. Bizler kullandığımız her türlü malzemenin garantisini vermekteyiz. Lavabo, küvet/duş ve çamaşır makineniz için gelir ve gider su tesisatlarına özellikle dikkat etekteyiz. Yaptığımız hiçbir çalışmada hata bulamazsınız. Bizlerle bağlantıya geçtiğinizde istediğiniz rahatlığa kavuşacaksınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]