fib.net - firmalar işte burada

Bayrampaşa Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İnsanoğlu var olduğu günden bu güne her zaman kendine güvenli bir yaşam alanı aramıştır. İlkel çağlarda insanlar sadece doğal afetler ve hayvanlardan korunurdu. Günümüzde ise tehlikenin nereden geleceğini tahmin etmek bile çok zor. Yangınlar, su baskınları ve bitmek bilmeyen hırsızlık olayları bizi tedbir almaya yönlendiriyor.

Evlerinize yâda iş yerlerinize kurulacak olan alarm sayesinde yangın ihbarı, hırsız ihbarı, gaz alarmı ve medikal yardım alabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan güvenlik önlemleri sizi geri dönüşü olmayan felaketlerden korur. Güvenlik önlemleri alınacak olan mekânın şartlarına göre kurulumu yapılacak cihazlar seçilebilir. Örneğin içerisinde yanıcı ve patlayıcı maddelerin olduğu bir depoda mutlaka alarm ve alarm izleme uygulaması yapılmalıdır. Kurulan alarmlar yangın öncesinde sizi bilgilendirebilir. Yangın söndürme sistemini devreye sokabilir. Bu hem sizi hamda çevreyi olabilecek büyük tehlikelerden korur.

Alarm Sistemi’nin bağlı olduğu lokasyona istenmeyen bir girişim algılandığında sistem alarm panelini devreye geçirir telefon ve internet aracılığı ile gerekli kurum ve kuruluşlar bilgilendirilir. Alarm kontrol merkezine sinyal gönderirken aynı zaman da güçlü bir sesle çevreye de bildirilir. Alarmlar hırsızlık olaylarında önemli bir caydırıcı bir unsurdur.

Yaşlı ve hasta yakınlarımızın yaşam alanlarında da alarm ve kamera sistemi kurulursa günün her saatinde kontrol edebilir ve yolunda gitmeyen bir durum varsa müdahale edebiliriz. Acil bir durumda mekâna yerleştirilmiş olan bir buton sayesinde hastalarımız kolaylıkla yardım talep edebilir. Maalesef her zaman her yerde gözümüz olamaz ama iş yerlerimize, evlerimize yerleştirdiğimiz kamera sistemleri sayesinde istediğimiz her an sevdiklerimizi kontrol edebiliriz. Başka bir açıdan bakmak gerekirse iş yerinde olmadığımız zaman personellerimizi kontrol etmemize olanak sağlar ya da bir hırsızlık olayında kamera kayıtlarını geriye sararak olay anını detaylı inceleyebiliriz.

İstanbul Bayrampaşa Alarm Güvenlik Kamera sistemleri konusunda hizmet verdiğimiz yerlerin başında yer alır. Bayrampaşa’da bulunan firmamız en güvenilir ve kaliteli markalarla çalışarak bulunduğu konuma gelmiştir. Sektörün öncülerinden olan firmamız sadece kullandığı cihazların kalitesine değil kurulumu yapacak olan personelin tecrübelerine de güvenmektedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]