fib.net - firmalar işte burada

Bayrampaşa Araç Kaplama Giydirme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Bayrampaşa Araç Kaplama Giydirme


            Plastik sanayisinin gelişmesi ile birlikte, çıkartmalı plastik malzemeler tabela dünyasında kullanılmaya başlandı. Bu plastik kaplamalar, araçlar üzerinde kullanılmaya başlandı. Reklam yazılarının yazılmasında kullanılan bu çıkartmalar, artık aracın bütününde kullanılarak, kaporta boya işlemleri yerine uygulanmaya başlandı. Firmamız, bu yeni sektör için en iyi folyolarla, en iyi giydirme işlemlerini, kolay bir şekilde uygulamaktadır.

Renk Tercihi Yapabilirsiniz

            Bu sektörde, renk tercinin yanı sıra, kaplama modeli de tercih edilebilmektedir. Kaplama işlemlerinde, göz kamaştırıcı ve metalik parlaklık sunan metalik folyolar, plastiğe benzeyen mat görünüm kazandıran mat folyolar, genellikle tavan için ve kaput için kullanılan tırtıklı folyolar, bu sektörde kullanılan malzemeler içerisinde yer almaktadır.

            Giydirme olarak tanımlaman bu işlemlerde, malzemenin güneşe dayanıklılığı, yıkandığı zaman renk özeliklerini kaybetmemesi, darbelere karşı dayanıklı olması ve hemen yırtılmaması, önemli unsurlardır. Folyolar da kendi arasında kalite kalite farklılık göstermektedir. Bu farklılık fiyatlara da yansımaktadır. Oto giydirme işlemlerinde fiyatlandırma, otomobilin büyüklüğü, kaplanacak alanın büyüklüğü, kullanılacak malzemenin cinsi ve aracın kaporta ayrıntıları belirleyicidir. Firmamız, bütün araçlara kolaylıkla kaliteli giydirme işlemi uygulayacak ustalarla çalışmaktadır. Reklam yazıları giydirme işlemleri de bu kategoride değerlendirilmektedir.

Hava Şartlarına Dayanıklıdır

            Folyo çekme işlemlerinde, hava sıcaklığı önemlidir. Soğuk havalarda folyo çekme işleminde, mutlaka oda sıcaklığı tercih edilmelidir. Gerekirse ısıtma işlemi için saç kurutma makineleri tercih edilmelidir. Soğuk havada yapılan germeler, sıcak havada buruşma yapabilir. Aynı şekilde giydirme yapılırken fazla germe işlemleri de çatlamalara neden olabilir. Bu konuda tecrübeli olmak ve işin ustası olmak, en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. İşi bilmeyen kişilerin yaptığı kaplama işleri, ilk bakışta kendini gösterir. Profesyonelce yapılan giydirme işlemlerinde, en ufak bir pürüz görünmez. Köşelerde ve kaporta ayrıntılarında, hiç bir şekilde buruşma veya yırtık izleri görünmez.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]