fib.net - firmalar işte burada

Bayrampaşa Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Hayatımızı kolaylaştıran bu cihazlar zaman içerisinde bazı sorunlarla karşılaşabilirler. Bu sorulardan bahsetmeden önce bilgisayarımız için önem teşkil eden haddiskler hakkında bilgi vermektir. Bu aynı zamanda yaptığımız işi de sizlere anlatır.  Haddisk 3,5 inç, 2,5 inç olmak üzere iki çeşittir.  Her ikisinin de belirli özellikleri vardır. Bir başka önemli durum ise anakartımızın hangi tür hardiski desteklediğidir. İde ve Sata olmak üzere 2 farklı bağlantı türü vardır. İde eski bir teknolojidir. Bu yüzden değiştirirken zorluk yaşanabilir. Ancak sata bağlantı türünde bir hdd ile değişim yaparken yapmamız gereken anakartınızın sata bağlantısı olup olmadığını kontrol etmektir. Büyük ihitimalle" eğer bilgisayarınız eski değilse sata bağlantı türünü destekler. Buda bize lazım olan soket vardır anlamına gelir.

 İstanbul Bayrampaşa Bilgisayar ve Laptop tamiri adıyla sizlere verdiğimiz her türlü hizmette kalitemiz önemlidir. Verdiğimiz her detay bilgisayara konusunda deneyimlerimizi de sizlere anlatmaktadır. Gelelim Laptoplara. Laptoplar da durum aynıdır. Fakat şunu bilmenizde fayda vardır. Laptobunuz sadece ide bağlantısını destekiliyor ve laptobun başka yerinde sata bağlantı noktası yoksa ide bağlantılı bir hdd almanız gerecektir yani sata hdd den faydalanamazsınız. Sata bağlantılı yeri varsa uzaman ekibimiz laptopda eskisini çıkartıp yenisini yerine takarak sizin sorununuzu çözebilir. Aynı zamanda dikkat etmeniz gereken diğer bir durum ise anakartınız en faza kaç terabayt büyüklükteki harddiskleri desteklediğini bilmenizdir.  Bilgisayarınızı bize getirdiğinizde bizler size her türlü konuda yardımcı olarak sizlere bilgiler verebiliriz.

 Eğer müşterimiz eski teknolojili bir hardisk kullanıyorsa elektirik bağlantı kablosunu yeni takacağımız hardiskle farklılık gösterecektir bu yüzden yeni hddyi çalıştırabilmek için uygun bağlantı kablosunu temin ederek sorunu çözüme kavuştururuz. Bizlerle çalışmak sizlerin zaman kazanmasının yanında sorunlarınızın kısa sürede çözülmesine de faydası olacaktır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşınız.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]