fib.net - firmalar işte burada

Bayrampaşa Ev Temizliği

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bayrampaşa ilçesinde bulunan ekiplerimiz temizlik konusunda profesyonellerdir. Ev temizliği Bayrampaşa ilçesinde oturanlar için yapılmaktadır. Tecrübeli ekibimiz her daim sizlere hizmet vermek için burada sizinle iletişime geçmek için beklemektedir.

Temiz olarak görünen yerler, doğru ürün ve temizlik yapmanın kurallarına uyulmadığı takdirde her zaman mikrop üreten yerler olarak kalacaktır. Şirketimiz için hijyen çok önemlidir. Kullanılan deterjanlara ve bezlere ayrı bir özen göstermektedir. Temizlik elemanlarımız duvardan camlara tavandan zemine kadar banyo ve mutfak dahil el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslimi) işlerini büyük bir titizlik ile ev temizliği hizmetlerini yerine getirir. Size evinizi temiz teslim almaktan başka hiçbir iş bırakmazlar. Şirketimizin güvenilir ekibi sizlerin sağlıklı ortamlara kavuşmasını sağlamak için sabah 09:00 ile 17:00 arası sizlere hizmet vermektedir. Bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kesinlikle deterjan ve diğer benzeri kimyasal ürünler kullanmadan, suyun 160 derece kuru buhara dönüşmesiyle yaşam alanlarınızda bulunan tüm eşyaları pratik ve hızlı bir şekilde temizleyerek ve hijyenlerini sağlıyoruz. Bu yöntem ile aynı zamanda kimyasalların uzun zaman zarfında yaşam alanlarınızda bulunan materyallere ve çevreye verdiği zararlardan korunabiliyorsunuz. Sizlerin yaşam alanını temizlerken, kullandığımız deterjanlarla sizleri rahatsız etmiyoruz. İsteklerinize göre de sizlerin istediği deterjanları kullanıyoruz. 

İşyerlerimizin temiz, düzenli, fonksiyonel, konforlu ve çalışırken de rahat edebileceğimiz ortamlar olmasına özen gösteririz. Ayakkabılarımız ile dışarıdan getirdiğimiz mikroorganizmalar – tozlar ve bunun yanında birçok kişinin aynı havayı soluması, aynı çay kahve otomatlarını, telefon ahizelerini, lavabo ve tuvaletleri, kapı kollarını, elektrik düğmelerini kullanıyor olması hastalığa davetiye niteliğindedir. Temizlik ve dezenfeksiyon bu riskleri ortadan kaldırmakta en etkili çözümdür ve periyodik olarak uygulanması gereklidir. Bizlerle çalışmaya karar verdiğinizde asla başka birileriyle çalışamayacaksınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]